Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
5:25 | 5:25 | 6900 | Děčín hlavní nádraží (4:15) | Oldřichov u Duchcova (5:33) |
6:16 | 6:17 | 6903 | Oldřichov u Duchcova (6:10) | Děčín hlavní nádraží (7:24) |
7:27 | 7:27 | 6902 | Děčín hlavní nádraží (6:18) | Oldřichov u Duchcova (7:35) |
7:47 | 7:47 | 6905 | Oldřichov u Duchcova (7:40) | Děčín hlavní nádraží (8:51) |
9:06 | 9:07 | 6904 | Děčín hlavní nádraží (7:53) | Oldřichov u Duchcova (9:14) |
9:29 | 9:30 | 6907 | Oldřichov u Duchcova (9:23) | Děčín hlavní nádraží (10:41) |
10:25 | 10:25 | 6906 | Děčín hlavní nádraží (9:10) | Oldřichov u Duchcova (10:32) |
11:46 | 11:46 | 6909 | Oldřichov u Duchcova (11:40) | Děčín hlavní nádraží (12:51) |
13:22 | 13:22 | 6908 | Děčín hlavní nádraží (12:10) | Oldřichov u Duchcova (13:30) |
14:48 | 14:48 | 6911 | Oldřichov u Duchcova (14:40) | Děčín hlavní nádraží (16:04) |
15:42 | 15:42 | 6910 | Děčín hlavní nádraží (14:38) | Oldřichov u Duchcova (15:49) |
16:30 | 16:30 | 6913 | Oldřichov u Duchcova (16:23) | Děčín hlavní nádraží (17:46) |
19:08 | 19:08 | 6914 | Děčín hlavní nádraží (18:03) | Oldřichov u Duchcova (19:15) |
21:16 | 21:16 | 6917 | Oldřichov u Duchcova (21:10) | Děčín hlavní nádraží (22:18) |