Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:01 | 4:01 | 3501 | Olomouc hlavní nádraží (3:50) | Opava východ (7:08) |
4:57 | 4:58 | 3500 | Krnov (3:09) | Olomouc hlavní nádraží (5:12) |
5:31 | 5:32 | 3520 | Moravský Beroun (4:54) | Olomouc hlavní nádraží (5:47) |
5:37 | 5:38 | 3503 | Olomouc hlavní nádraží (5:25) | Opava východ (8:24) |
6:08 | 6:09 | 3502 | Krnov (4:17) | Olomouc hlavní nádraží (6:27) |
6:18 | 6:19 | 3521 | Olomouc hlavní nádraží (6:05) | Hrubá Voda (6:39) |
7:08 | 7:09 | 3522 | Hrubá Voda (6:50) | Olomouc hlavní nádraží (7:23) |
7:14 | 7:15 | 3523 | Olomouc hlavní nádraží (6:58) | Hrubá Voda (7:37) |
8:07 | 8:07 | 3524 | Hrubá Voda (7:47) | Olomouc hlavní nádraží (8:21) |
9:00 | 9:00 | 3504 | Krnov (7:06) | Olomouc hlavní nádraží (9:14) |
9:08 | 9:09 | 3505 | Olomouc hlavní nádraží (8:52) | Opava východ (11:54) |
10:15 | 10:16 | 3525 | Olomouc hlavní nádraží (10:02) | Hrubá Voda (10:35) |
11:02 | 11:02 | 3506 | Opava východ (8:31) | Olomouc hlavní nádraží (11:15) |
11:56 | 11:56 | 3507 | Olomouc hlavní nádraží (11:43) | Opava východ (14:28) |
12:04 | 12:05 | 3526 | Hrubá Voda (11:46) | Olomouc hlavní nádraží (12:19) |
13:03 | 13:04 | 3508 | Opava východ (10:36) | Olomouc hlavní nádraží (13:19) |
13:11 | 13:12 | 3527 | Olomouc hlavní nádraží (12:58) | Moravský Beroun (13:56) |
14:18 | 14:18 | 3531 | Olomouc hlavní nádraží (14:05) | Moravský Beroun (15:06) |
14:40 | 14:41 | 3528 | Hrubá Voda (14:22) | Olomouc hlavní nádraží (14:55) |
15:25 | 15:26 | 3509 | Olomouc hlavní nádraží (15:07) | Krnov (17:20) |
16:06 | 16:06 | 3532 | Moravský Beroun (15:28) | Olomouc hlavní nádraží (16:20) |
16:12 | 16:12 | 3529 | Olomouc hlavní nádraží (15:58) | Hrubá Voda (16:31) |
16:57 | 16:58 | 3533 | Olomouc hlavní nádraží (16:44) | Hrubá Voda (17:17) |
17:19 | 17:19 | 3510 | Opava východ (14:47) | Olomouc hlavní nádraží (17:33) |
17:55 | 17:56 | 3511 | Olomouc hlavní nádraží (17:42) | Krnov (19:55) |
18:03 | 18:04 | 3530 | Hrubá Voda (17:46) | Olomouc hlavní nádraží (18:18) |
19:06 | 19:07 | 3512 | Krnov (17:30) | Olomouc hlavní nádraží (19:19) |
19:13 | 19:13 | 3535 | Olomouc hlavní nádraží (18:58) | Moravský Beroun (19:53) |
20:17 | 20:18 | 3513 | Olomouc hlavní nádraží (20:03) | Opava východ (23:03) |
20:41 | 20:41 | 3536 | Moravský Beroun (20:03) | Olomouc hlavní nádraží (20:55) |
22:24 | 22:24 | 3515 | Olomouc hlavní nádraží (22:11) | Krnov (0:05) |
22:33 | 22:33 | 3514 | Krnov (20:50) | Olomouc hlavní nádraží (22:47) |
23:15 | 23:15 | 3537 | Olomouc hlavní nádraží (23:04) | Hrubá Voda (23:30) |
23:46 | 23:46 | 3538 | Hrubá Voda (23:32) | Olomouc hlavní nádraží (23:58) |