..: Events list - nejbližší měsíc :..
CZE  SKK  GER  AUT  HUN  POL
Sat 3.1. - Sun 27.12.
Pravidelné víkendy v Modelovém království ve Žďáru nad Sázavou. Otevřeno vždy v sobotu a neděli od 10 do 17 hodin.
Dům Kultury - Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou 1


Fri 4.9. - Sun 6.9.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 5.9.
výstava železničních vozidel, doprovodný program
parní vlak Humenné (9.05) - Snina (9.57-10.17) - Humenné (11.00), jednotná cena 1 €

,

Sat 5.9.
První sobotu v září (5.9.) se můžete svézt z Brna zvláštním vlakem na výlet po jižní Moravě až do Šatova. Jízda historického vlaku připomene výročí 145 let tratí na Znojemsku. Připraven je také pestrý a zajímavý program.
Brno-Židenice 8.20 - Hrušovany n.Jevišovkou - Znojmo - Šatov 10.27
Šatov 11.00 - Znojmo - Hrušovany n.Jevišovkou 12.00
Hrušovany n.Jevišovkou 12.55 - Znojmo - Šatov 13.43
Šatov 17.30 - Znojmo - Hrušovany n.Jevišovkou - Brno-Židenice 19.41

475.101 475.101 751 751 Ce Ce


Sat 5.9.
Jízdy zvláštních vlaků s parní lok. 464.008 "Bulík" z Hr. Králové na Náchodsko po tratích 020 a 026, zvýhodněné vstupy do památek na Náchodsku a další místní aktivity
Hradec Králové - Týniště nad Orlicí - Nové Město nad Met. - Náchod - Meziměstí a zpět
464.008 464.008 B B

Sat 5.9.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 5.9.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 5.9.
Pravidelné výletní vlaky pro veřejnost na Mladějovské průmyslové dráze o rozchodu 600 mm vedené unikátní parní lokomotivou Krauss-Linz č. 1 z roku 1920. Možnost prohlídky Průmyslového muzea Mladějov (expozice železniční, silniční, zemědělské a stavební techniky). Ve dnech provozu dráhy začínají prohlídky muzea vždy po návratu výletního vlaku do Mladějova, vstup pro cestující s platnou jízdenkou zdarma.
Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
BN 60 H BN 60 H Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sat 5.9.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 5.9.

Roudnice nad Labem 9.07 - Straškov 9.33 - Libochovice 10.13-10.38 - Lovosice 11.06
Lovosice 15.01 - Libochovice 15.22-15.48 - Straškov 16.27-16.39 - Roudnice nad Labem 17.07

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1 Bixeum - pojízdné muzeum Bixeum - pojízdné muzeum


Sat 5.9. - Sun 6.9.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 5.9. - Sun 6.9.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 5.9. - Sun 6.9.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 5.9. - Sun 6.9.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 5.9. - Tue 8.9.
Akce zrušena!
Další z našich vícedenních jízd zvlášním parním vlakem po území Slovenska nás tentokráte zavede na dosud námi neprojížděné tratě. Čtyřdenné akce začíná v sobotu 5.9.2015 v Praze a dále pokračuje přes tradiční zastávku ve Vrútkách a do samé východoslovenské metropole Košic. Za dva dny se dotkneme s našim zvláštním parním vlakem jihu i severu Slovenska.

5.9. sobota: Praha – Pardubice – Polička – Svitavy – Chornice – Olomouc – Hranice na Moravě – Žilina – Vrútky
6.9. neděle: Vrútky – Kremnica – Zvolen – Kriváň – Lučenec – Fiľakovo nákladní spojka – Plešivec – Lipovník – Haniska pri Košiciach – Košice
7.9. pondělí: Košice – Kysak – Prešov – Sabinov – Plaveč – Stará Ľubovňa – Poprad-Tatry – Štrba – Vrútky
8.9. úterý: Vrútky – Žilina – Olomouc – Pardubice – Praha

475.179 475.179 475.196 475.196 Aa + Bac + ABa + 1x WR 013 (restaurační vůz) + WLAB + WLAB SK + SR 016 (doprovodné vozy) Aa + Bac + ABa + 1x WR 013 (restaurační vůz) + WLAB + WLAB SK + SR 016 (doprovodné vozy)

Sat 5.9. - Sun 6.9.
Akce přesunuta na víkend 12.-13. září.
Olomouc, depo


Sun 6.9.

Poprad-Tatry - Starý Smokovec a späť, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť
EMU 26.001 Kométa TEVD 22 EMU 26.001 Kométa TEVD 22

Fri 11.9.

Brno hl.n. 16.30 - Břeclav 17.12-17.16 - Mikulov na Moravě 17.43
Mikulov na Moravě 0.00 - Břeclav 0.25-0.27 - Brno hl.n. 1.23


Fri 11.9. - Sat 12.9.

Moravské Budějovice 22.04 - Znojmo 22.42
Znojmo 23.02 - Moravské Budějovice 23.46
Znojmo 22.56 - Šatov - Retz 23.15
Znojmo 23.03 - Hrušovany nad Jevišovkou 23.31 (jen 11.IX.)


Fri 11.9. - Sun 13.9.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 12.9.

Prievidza - Horná Štubňa - Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica a späť
751.131 Zamračená 751.131 Zamračená

Sat 12.9.

Brno hl.n. 9.30 - Břeclav 10.28-10.30 - Mikulov na Moravě 10.55-11.05 - Znojmo 11.58
Znojmo 23.03 - Mikulov na Moravě 23.54-0.00 - Břeclav 0.25-0.27 - Brno hl.n. 1.23


Sat 12.9.
Zvláštní vlak bude připomínkou významné události pro rozvoj Pardubic i širšího regionu: zahájení železniční dopravy v roce 1845 a roku výročí narození i úmrtí železničního stavitele Jana Pernera (1815 – 1845).
Česká Třebová 9.05 - Pardubice hl.n. 10.51
Pardubice hl.n. 15.08 - Česká Třebová 16.28

464.008 464.008 Bp-k Bp-k

Sat 12.9.
Zvláštní parní vlak do Dobříše s vyhlídkovou jízdou do Malé Hraštice a zpět. Svatováclavská slavnost na zámku.
Praha-Braník 10.01 - Dobříš 11.44
Dobříš 13.55 - Malá Hraštice 14.10
Malá Hraštice 14.30 - Dobříš 14.44
Dobříš 15.42 - Praha-Braník 17.30

434.2186 434.2186 Ce Ce

Sat 12.9.
Jízda parním vlakem na historické slavnosti
Brno hl.n. 11.06 - Oslavany 12.07
Oslavany 13.30 - Střelice 14.09
Střelice 14.25 - Oslavany 15.04
Oslavany 17.28 - Brno hl.n. 18.28

433.001 433.001 Ce Ce


Sat 12.9.
Jízdy parních vlaků; historické drezíny, modelová železnice, tržiště místních produktů.
Nýřany - Heřmanova Huť
310.072 310.072

Sat 12.9.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 12.9.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 12.9.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 12.9.

Roudnice nad Labem 9.07 - Straškov 9.33 - Libochovice 10.13-10.38 - Lovosice 11.06
Lovosice 15.01 - Libochovice 15.22-15.48 - Straškov 16.27-16.39 - Roudnice nad Labem 17.07

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1 Bixeum - pojízdné muzeum Bixeum - pojízdné muzeum

Sat 12.9.
Oslavy 170 let železnice v Českém Brodě a 15 let integrace Černokostelecka
Praha-Masarykovo nádraží - Český Brod a zpět
475.179 475.179 E 499.004 E 499.004 E 499.085 E 499.085 EM 475.1 (451) EM 475.1 (451) Bai, Bpjo, D Bai, Bpjo, D


Sat 12.9. - Sun 13.9.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 12.9. - Sun 13.9.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 12.9. - Sun 13.9.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 12.9. - Sun 13.9.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BS 80 BS 80

Sat 12.9.
Vždy od 8 hodin. Vstupné 30,- Kč, senioři a děti 6-15let 20,- Kč, stůl pro prodávajícího 200,- Kč, rezervace stolu na telefonu č. 777 819 628.
Praha, prostory Menzy Jednota, Opletalova 38 na křižovatce ulic Hybernská - Opletalova

Sat 12.9. - Sun 13.9.
Předváděcí jízdy úzkorozchodných lokomotiv, jízdy nákladního vlaku a svezení osobním vlakem na rozchodu 600 mm v areálu tábora ve Starém Plzenci, prohlídka vozidel v renovaci a výstava dokumentů k úzkorozchodným drahám.

Vozidla - motorová - MD 2 b, BN 30 R, důlní BND 30, akumulátorová ALD 2

areál dětského tábora ve Starém Plzenci, cca. 1,4 km od železniční stanice ČD Starý Plzenec, do areálu tábora lze dojít po zelené turistické značce směrem na Andrejšky a hrad Radyni z náměstí ve Starém Plzenci

Sat 12.9. - Sun 13.9.
Výstava funkčních modelových kolejišť s modely vlakových souprav nejrůznějších druhů a měřítek včetně zahradní železnice 1:8 Sičovy drobné železnice, na které se mohou svézt děti i dospělí. Otevřeno: sobota od 10 do 18 hodin, neděle od 10 do 16 hodin. Akce se koná v rámci výročí Rok Jana Pernera.
Pardubický zámek, rytířské sály



Sat 12.9. - Sun 13.9.
Otevření expozice muzea ČD v Olomouci
otevřeno 10.00-16.30, vstupné 50/25 Kč

Olomouc, depo


Sun 13.9.
Tři obraty výletního vlaku z Jemnice do Moravských Budějovic a zpět.
Jemnice - Moravské Budějovice a zpět
706.453 SVD-JZM 706.453 SVD-JZM vyhlídkové vyhlídkové

Sun 13.9.
Den otevřených dveří v prostorách provozní jednotky depa Trutnov (výstava vozidel, soutěže, hudební vystoupení), jízdy zvláštních vlaků s parní lok. 464.008, akce Dny evropského dědictví Trutnov
Hradec Králové - Jaroměř - Trutnov - Vrchlabí a zpět
464.008 464.008 B B

Sun 13.9.

Roudnice nad Labem 9.50 - Lovosice 10.12 - Čížkovice 10.20 - Most 11.27
Most 16.23 - Čížkovice 17.33 - Lovosice 17.45 - Roudnice nad Labem 18.04

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Fri 18.9. - Sun 20.9.

Löbau (Sachs) - Großschweidnitz - Dürrhennersdorf - Ebersbach (Sachs) - Rumburk a zpět (VT 772)
Bischofswerda - Löbau (Sachs) - Görlitz (112)

VT 772.413-1 Ferkeltaxi VT 772.413-1 Ferkeltaxi 112.331-4 OSEF 112.331-4 OSEF

Fri 18.9. - Sun 20.9.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 19.9.
Jazda z Bratislavy do Plaveckého Podhradia s možnosťou výstupu na Plavecký hrad.
Bratislava hl.st. - Zohor - Plavecké Podhradie a späť
555.3008 Mazutka 555.3008 Mazutka


Sat 19.9.
Parní a motorové vlaky v Praze oslavující svátek železničářů, výstava vozidel, den otevřených dveří Pražské železnice
Pražský triangl
434.2186 434.2186 M 131.1515 M 131.1515 Ce Ce

Sat 19.9.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 19.9.
Pravidelné výletní vlaky pro veřejnost na Mladějovské průmyslové dráze o rozchodu 600 mm vedené unikátní parní lokomotivou Krauss-Linz č. 1 z roku 1920. Možnost prohlídky Průmyslového muzea Mladějov (expozice železniční, silniční, zemědělské a stavební techniky). Ve dnech provozu dráhy začínají prohlídky muzea vždy po návratu výletního vlaku do Mladějova, vstup pro cestující s platnou jízdenkou zdarma.
Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
BN 60 H BN 60 H Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sat 19.9.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 19.9.

Roudnice nad Labem 9.07 - Straškov 9.33 - Libochovice 10.13-10.38 - Lovosice 11.06
Lovosice 15.01 - Libochovice 15.22-15.48 - Straškov 16.27-16.39 - Roudnice nad Labem 17.07

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1 Bixeum - pojízdné muzeum Bixeum - pojízdné muzeum

Sat 19.9. - Sun 20.9.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 19.9. - Sun 20.9.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 19.9. - Sun 20.9.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 19.9. - Sun 20.9.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 19.9. - Sun 20.9.
Zvláštní vlaky při příležitosti dnů NATO v Ostravě
Praha hl.n. 6.15 - Mošnov, Ostrava Airport 9.43
Mošnov, Ostrava Airport 16.54 - Praha hl.n. 20.24
Brno hl.n. 8.02 - Mošnov, Ostrava Airport 10.21
Mošnov, Ostrava Airport 17.41 - Brno hl.n. 19.54
Olomouc hl.n. 8.04 - Mošnov, Ostrava Airport 9.13
Mošnov, Ostrava Airport 16.03 - Praha hl.n. 17.06
Bohumín 9.22 - Mošnov, Ostrava Airport 10.02
Mošnov, Ostrava Airport 16.19 - Bohumín 17.01

ČD railjet (z Prahy) ČD railjet (z Prahy)

Sun 20.9.

Roudnice nad Labem 9.50 - Lovosice 10.12 - Čížkovice 10.20 - Most 11.27
Most 16.23 - Čížkovice 17.33 - Lovosice 17.45 - Roudnice nad Labem 18.04

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Fri 25.9. - Mon 28.9.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 26.9.
Zvláštní historické parní vlaky na Den železnice v Zastávce
Brno hl.n. 8.46 - Zastávka u Brna 9.22
Zastávka u Brna 10.44 - Kralice nad Oslavou 11.08
Kralice nad Oslavou 11.40 - Zastávka u Brna 12.05
Zastávka u Brna 14.55 - Brno hl.n. 15.35

475.101 475.101 T 478.1001 T 478.1001 Ce Ce

Sat 26.9.
Zvláštní historické vlaky při příležitosti regionálního Dne železnice v Bohumíně
Ostrava - Bohumín - Petrovice u Karviné a zpět
464.202 464.202 E 499.004 E 499.004 Bmx, B Bmx, B

Sat 26.9.
Velkolepý svátek železnice tentokráte v Hradci Králové s tradičním programem tří světů: svět změny, historie a zábavy. V průběhu dne bude vypraveno mnoho zvláštních vlaků.
Hradec Králové

Sat 26.9.

Všetaty 9.59 - Milovice 10.33
Milovice 11.25 - Mochov 12.02
Mochov 12.08 - Poděbrady 12.53
Poděbrady 15.02 - Mochov 15.47
Mochov 15.53 - Milovice 16.29
Milovice 16.55 - Všetaty 17.31



Sat 26.9.

Lysá nad Labem 7.18 - Praha hl.n. 7.54
Praha hl.n. 8.22 - Mělník 9.30
Mělník 9.33 - Jičín 12.06
Jičín 15.15 - Mělník 17.56
Mělník 18.12 - Praha hl.n. 19.13
Praha hl.n. 19.33 - Lysá nad Labem 20.09



Sat 26.9.
Zvláštní parní vlak k hradním slavnostem
Praha-Braník 9.14 - Beroun - Křivoklát - Rakovník - Lužná u Rakovníka 12.35
Lužná u Rakovníka 15.05 - Praha-Braník 18.28

475.179 475.179 Bt, Ce Bt, Ce

Sat 26.9.
Pravá železniční nostalgie ve vláčcích tažených parní lokomotivou
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

433.001 433.001 Ce Ce

Sat 26.9.

Roudnice nad Labem 9.07 - Straškov 9.33 - Libochovice 10.13-10.38 - Lovosice 11.06
Lovosice 15.01 - Libochovice 15.22-15.48 - Straškov 16.27-16.39 - Roudnice nad Labem 17.07

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1 Bixeum - pojízdné muzeum Bixeum - pojízdné muzeum

Sat 26.9. - Sun 27.9.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 26.9. - Sun 27.9.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BS 80 BS 80

Sat 26.9. - Mon 28.9.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sun 27.9. - Mon 28.9.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sun 27.9.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Mon 28.9.
Dva obraty výletního vlaku z Jemnice do Moravských Budějovic a zpět.
Jemnice - Moravské Budějovice a zpět
706.453 SVD-JZM 706.453 SVD-JZM vyhlídkové vyhlídkové

Mon 28.9.
Jízda zvláštním vlakem na Svatováclavské hody v Tovačově
Kojetín - Tovačov a zpět

Mon 28.9.

Roudnice nad Labem 9.50 - Lovosice 10.12 - Čížkovice 10.20 - Most 11.27
Most 16.23 - Čížkovice 17.33 - Lovosice 17.45 - Roudnice nad Labem 18.04

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Mon 28.9.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

© 2001 - 2015 ŽelPage - Webmaster
Please provide updates to kalendar@zelpage.cz.
List of events is based on information released by event organizers. Readers are encouraged to contact organizers directly for more details and up to date information as our list may not be complete, fully accurate or may include processing mistakes. Zelpage is not able to provide details on events organised by third parties.