..: Fotogalerie - detaily fotografie ... :..
 

...


...Informace o fotografii:
 - Místo focení: Srí Lanka (trať mezi Galle a Matarou)
 - Datum: 28.11.2014
 - Autor: Matouš Vinš  Poslat email autorovi
 - Zobrazeno: 5066x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 2
 - Rating od uživatelů:
 1

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

28.01.2015 (17:59)  
AD 6360: Ono je otázkou, zda není otravnější číst opakovaně tvoje řeči o imaginárních šotopravidlech, šotouších apod.
Mnohem přínosnější by bylo napsat něco k fotce samotné.
28.01.2015 (11:26)  
Naprosto parádní fotky Matouši! Nenech se otrávit šotouši, kteří neumí víc jak fotit podle zdejších šotopravidel. Jen by to fakt chtělo nějaký článeček ...
27.01.2015 (22:28)  
Fotky se mi líbí. Vždycky si vzpomenu na knížky pana Šlechty o Č. Balogu, kde má kromě fotek vlaků i fotky vlaků s lidmi či jen lidí a to posouvá knihu úplně jinam (výš..). Takže zde bych doplnil článek, určitě bude o čem psát, dalších fotek je také jistě dost, rád si jej případně přečtu.

Jinak myslím, že hádka u fotek je dost zbytečná. Cenzorům slouží ke cti, že fotky schválili, když jsou podle některých tak špatné.
27.01.2015 (22:10)  
Autor tu má pověšeno v galerii množství kvalitní tvorby. Je pravda, že i já jsem z téhle trojice fotek, byť z exotické země, rozpačitý.
Ta Srí Lanka může být zajímavá dokumentačně. Podle mého je škoda, že se autor nepustil do nějakého třeba stručného reportíku. V rámci článku by tyhle fotky splnily účel a nebyly by na ně kladeny tak přísné požadavky.
Ostatně s cestopisem má autor zkušenost - viz "V zemi plné vřesu a ovcí" - dva díly o Skotsku. Vůbec ne špatně!

http://www.zelpage.cz/clanky/v-zemi-plne-vresu-a-ovci---1-cast
27.01.2015 (21:46)  
Řeknu to tak. Na místní fotky moc nekoukám. Jsou podle mě jako přes kopírák (v podstatě se opakují tak maximálně 3 různé pohledy a jde jen o tom, jestli je ta fotka moc růžová, béžová či jiná). Mně jde spíše o myšlenku a celkovou kompozici scény, než o drobné technické detaily. Takže za mě moc pěkné fotky :))
27.01.2015 (21:21)  
Taky jsem nějaký ten portrét už vyfotil, ale takhle se mi to vůbec nelíbí. Snad to autor přijme. A když ne, je to jedno, každému se líbí něco jiného. Nemá cenu opakovat co jo a ne, už to zde padlo. Je to přesně tak.
27.01.2015 (17:48)  
U těch tří fotek ze Srí Lanky máte blbě zařazení. Mělo by tam být ŠOTOŠTURC, žádnej nápad v tom nevidim, možná trochu v tý druhý, ale fakt jen trochu. Jinak jsou to jen momentky z dovolený. Sorry, ale je to o ničem, nic zajímavýho v tom nevidim.
27.01.2015 (16:00)  
pro pořádek a kontinuitu sem zkopíruju svůj komentář z procesu schvalování fotky:
fotit chlapa z podhledu, když má ruku na puse je dost nešikovný, protože přišel o výraz, tím víc, že má i oči stočené zcela bokem, já bych si s tím víc pohrál

dodatečná poznámka: "pohrát si" bylo záhodno při focení, on je portrét pěkná "mrcha" žánr a měl by divákovi o portrétovaném něco říct, což v tomto případě, z důvodů výše uvedených, jaksi nenastalo, což je škoda, protože na Cejlon se nejezdí každý víkend
27.01.2015 (14:31)  
Mě se ty Matoušovy fotky z Cejlonu/Srí Lanky líběj. Když sem viděl tuhle fotku tak co se týče interiéru mě hned napadlo že toje podobný starýmu Panťáku 451/452.

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP, - správce galerie nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci - otázky a odpovědi


Info
informacni okenko