..: Studentský den otevřených dveří na Fakultě dopravní ČVUT :..

Dopravní sál, ČVUT Fakulta dopravní, foto: ČVUT v Praze Praha — V pátek 2. února 2018 v 9 hodin vám studenti ČVUT v Praze Fakulty dopravní sami otevřou a představí svoji fakultu. Svým budoucím spolužákům tak ukážou, jak vypadá život dopraváka. Kde? V Horské ulici č. 3 na Novém Městě pražském. V 9.30 začne přednáška o studiu na FD.

Druhé patro bude patřit železnici. Hlavním lákadlem bude jistě Dopravní sál FD na Ústavu dopravní telematiky, kde si mohou zájemci vyzkoušet obsluhu různých druhů zabezpečovacího zařízení v rolích výpravčího či signalisty. Z nástrojů pro koncepční plánování veřejné dopravy, používaných na Ústavu logistiky a managementu dopravy, budou před dopravním sálem prezentovány softwarové nástroje pro modelování poptávky po dopravě VISUM a konstrukci jízdních řádů FBS-iPLAN. Dále uvidíte, co je to síťová grafika a k čemu je dobrý taktový jízdní řád. Můžete být také zasvěceni do tajů projektování železničních tratí a stanic na Ústavu dopravních systémů. Zájemcům budou představeny bakalářské a semestrální práce studentů z těchto oborů.

V 11.30 si můžete zajít na kafe s děkanem. Po celý den pak mohou návštěvníci využít chillout zónu, kde se představí studentské organizace.

Všichni zájemci nejen z řad středoškoláků a nadcházejících maturantů jsou srdečně zváni!

Zdroj: Den otevřených dveří ČVUT FD


Michal Drábek | 1.2.2018 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky

Další z regionu Česká republika (celá)

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2019 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko