..: Studentský den otevřených dveří na Fakultě dopravní ČVUT :..

Dopravní sál, ČVUT Fakulta dopravní, foto: ČVUT v Praze Praha — V pátek 2. února 2018 v 9 hodin vám studenti ČVUT v Praze Fakulty dopravní sami otevřou a představí svoji fakultu. Svým budoucím spolužákům tak ukážou, jak vypadá život dopraváka. Kde? V Horské ulici č. 3 na Novém Městě pražském. V 9.30 začne přednáška o studiu na FD.

Druhé patro bude patřit železnici. Hlavním lákadlem bude jistě Dopravní sál FD na Ústavu dopravní telematiky, kde si mohou zájemci vyzkoušet obsluhu různých druhů zabezpečovacího zařízení v rolích výpravčího či signalisty. Z nástrojů pro koncepční plánování veřejné dopravy, používaných na Ústavu logistiky a managementu dopravy, budou před dopravním sálem prezentovány softwarové nástroje pro modelování poptávky po dopravě VISUM a konstrukci jízdních řádů FBS-iPLAN. Dále uvidíte, co je to síťová grafika a k čemu je dobrý taktový jízdní řád. Můžete být také zasvěceni do tajů projektování železničních tratí a stanic na Ústavu dopravních systémů. Zájemcům budou představeny bakalářské a semestrální práce studentů z těchto oborů.

V 11.30 si můžete zajít na kafe s děkanem. Po celý den pak mohou návštěvníci využít chillout zónu, kde se představí studentské organizace.

Všichni zájemci nejen z řad středoškoláků a nadcházejících maturantů jsou srdečně zváni!

Zdroj: Den otevřených dveří ČVUT FD


Michal Drábek | 1.2.2018 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky

More from Česká republika (celá)

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko