..: Výběr šotoklubu – 15. až 27. května 2017 :..

Výběr šotoklubu Tahle nabídka editora mě tak nějak překvapila. A když překvapení, tak pořádné. V posledních letech fotím už jen kolem práce a muzea. Jedno vám dojede až pod nos a druhé si musíte nejdřív připravit. Ale proč ne, zase jsem začal koukat po velkých fotkách a něco z těch posledních dvou týdnů vybral.

151.023-9, autor: malard

151.023-9, Kojice - Týnec nad Labem, foto: malard Fotka úplně standardní, ale přeci kouzelná. Zatím všechny fotky odtud byly přes řeku a je to možná jen špatným hledáním. Zavzpomínejte spolu se mnou a připomeňte si fotky Josefa Petráka, Ravena, Tomáše Kubovce, freedoma. Ravenovi rybáři jsou poetičtí, Davidus zachytil červenomodrý expres. I malard v minulosti fotil z druhého břehu. Ale tahle fotka se mi líbila už při uveřejnění a čas na tom nic nezměnil.

Detail fotografie

475.179, autor: Duhy

475.101,  Lipník nad Bečvou - Drahotuše, foto: Duhy Na poslední chvíli jsem vybral tuhle krásku. Původně jsem ve výběru žádný „čajník“ neměl. Ale protože jsem fanda droního létání a ty fotky fakt stojí za hřích, tahle se musela. Jezernický viadukt patří k Duhyho oblíbeným fotografickým místům, [1], [2], [3], [4], vždyť po mírně zvlněné D1 je z Hlučína v Lipníku za chvíli. Fotit tento monumentální 343 m dlouhý viadukt se 41 oblouky jde z mnoha míst. Payus (a ještě jedna) s Johníkem si vyzkoušeli ekvilibristiku v korunách stromu. Lze sestoupit do pole před vidaduktem nebo se od něj vzdálit. Ale dron je dron, že Duhy?

Detail fotografie

189.503, autor: Jan Zelenda

189.903, Kufstein - Kiefersfelden, Německo, foto: Jan Zelenda Aby se neřeklo, že se držím jen v republice, prošel jsem i „nabídku“ fotek pořízených za hranicemi naší vlasti. Trošku jiná krajina, pominu-li Slovensko, tak i jiná drážní vozidla, než ta naše. Z prezentovaných fotografií mne zaujala tahle fotka. Jednoduchá a přitom hezká.

Detail fotografie


Jakuza Poslat mail autorovi | 30.5.2017 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from Německo Česká republika (celá)

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko