..: Nádražní hlášení – nový projekt pod křídly ŽelPage :..

Úvodní stránka webu Nádražní hlášení, foto: ŽelPage Praha — Využili jsme svátečního času Vánoc a připravili pro naše návštěvníky a příznivce také „menší“ dárek. Díky usilovné práci našeho týmu Vám můžeme s radostí oznámit, že pod hlavičku spolku ŽelPage přibyl další projekt – Nádražní hlášení. S autorem projektu jsme modernizovali původní fanouškovský web fungující již od roku 2009, změnili název, doplnili údaje a přidali tematickou úvodní fotku od Charyho. Věříme, že tento nový web ideálně doplní naše stávající projekty, a bude tak pro všechny příznivce zajímavým zdrojem informací a poznatků. Budeme také rádi, když navštívíte i facebookovou prezentaci projektu a podělíte se s námi o Vaše postřehy z této oblasti.

Krásný Štědrý den přeje tým ŽelPage!


Baresm Poslat mail autorovi | 24.12.2015 (16:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from Česká republika (celá)


Registered user Sim 
28.12.2015 (21:23)  
Ja se asi zeptam ne zrovna korektne a blbe, ale nemuzu jinak; co na tom webu vlastne mam najit?
Predpokladal jsem, ze tam bude mozne poslechnout si hlaseni jednotlivych vlaku v danych stanicich, ale nic takoveho jsem tam nenasel - a nevim, jestli to hledam spatne, nebo to tam vubec byt nema.
Web v puvodni podobe jsem neznal, soucasna mi prijde graficky zajimava, ale ponekud neprehledna - lepe receno, neprehledna az natolik, ze vlastne nevim, co na webu hledat a jak. V realu to znamena, ze vubec netusim, o cem Martin Hanzal pise. A rad bych to nasel tak, jak pise Ondřej Fejfar - ale bohuzel, ani na nove, ani na stare verzi webu se mi hlaseni nedari najit :-(
26.12.2015 (8:53)  
Stanice na podkresu (mně velmi dobřé známá, neboť jsem zde téměř dva roky sloužil) nádherně ukazuje, jak jste se trefili do zdánlivě nejhlušší chvilky. Po odjedu vlaku na Prahu a vhledem k tomu, že se jedná o víkend (navíc Sp v 18:30 a chybí Os v 18:11), skoro to vypadá, že se zde 40 minut nehne kolo :-)
25.12.2015 (9:55)  
Lukáš Coufal najeď v textu na modře zvírazněný Nádražní hlášení a seš na stránce oníž tento článek pojednává. Tam už pak všechno najdeš. Velmi zajímavá stránka a autorům dík zato že tohlecto takhle udělali.
24.12.2015 (22:56)  
Měl bych jen dotaz, zda-li jen neumím hledat, či kde a zda si případně můžu pustit hlášení z jednotlivých stanic :-)

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko