..: Jarní fotojízda s M 240.056 do minipivovaru Slepý krtek :..

M240.056, foto: paolo3Turnov — Dovoluji si vás pozvat na jarní jízdu motorovým vozem M 240.056, která se bude konat 12. dubna 2014. Zvláštní vlak pojede po trase Turnov (8.45) - Libuň - Dolní Bousov - Dětenice - Kopidlno a jízdu zakončí ve stanici Rabakov, kde bude více jak tři hodiny dlouhá pauza pro prohlídku minipivovaru Slepý krtek Ujkovice. Ten se nachází v bývalé staniční budově na zrušené trati Dětenice - Dobrovice město přibližně 2 km od Rabakova. Cestu zpět z minipivovaru k vlaku je možné absolvovat po tělese bývalé tratě do Rokytňan. Kdo nebude mít zájem o pivovar, může vystoupit v Dětenicích a jít na zámek nebo do krčmy, vlak se z Rabakova pro tyto účastníky vrátí do Osenic. Stejnou trasou se pojede i zpět, příjezd do Turnova je plánován na 19.15.

Pro zájemce, kteří půjdou do pivovaru, je možné zajistit občerstvení za příznivé ceny — pivo nebo nealko za 30 korun či Libereckou uzenku s chlebem a hořčicí za 40 korun, kterou si každý může opéci na ohni. Do přihlášky prosím napište, kolik piv a uzenin si v pivovaru přejete zajistit a zdali budete mít zájem o láhve s pivem na doma, případně kolik kusů.

Přihlášky, včetně objednávky uzenin a piva, zasílejte na email organizátora do 28. února. Celé jízdné činí 400 korun, poloviční 200 korun, rodinné pro rodiče a až tři děti vyjde na 800 korun. Více informací, kontakt na organizátora a plakát k akci naleznete v našem kalendáři akcí.


Boguš | 15.2.2014 (14:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky

Další z regionu ČR Královéhradecký


registrovaný uživatel Boguš 
26.03.2014 (18:00)  
Kapacita vlaku je již vyčerpána,další přihlášky už prosím nezasílejte!

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2019 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko