..: Boj o Ostravu přiostřuje: RegioJet získal manažerskou posilu :..

Chuck Norris u vozu RegioJet, foto: Josef Petrák Praha — Společnost RegioJet dnes v brzkých ranních hodinách oznámila, že získala novou personální posilu do svých řad. "Ano, mohu potvrdit, že jsme získali významnou posilu do našeho týmu," vykecal magazínu ŽelPage majitel společnosti Radim Jančura. Identita nové posily v manažerském týmu YTNP je více než překvapující - nejde o nikoho menšího než o amerického všeuměla Chucka Norrise. Dopravce se rozhodoval mezi Chuckem a MacGyverem. Ve testech ale zvítězil všeuměl z Texasu. "Usiloval jsem o něj snad 5 let. Vypadalo to téměř beznadějně, když mi jednoho dne přišla esemeska: ´pokud tvůj zájem trvá, jsem tvůj´. V září jsme slibovali, že boj o Ostravu bude v roce 2012 masakr a s Chuckem získáváme zbraň doslova smrtonosnou," prozrazuje s šibalským úsměvem Jančura. Zjišťovali jsme, co vše bude mít Chuck Norris u RegioJetu na starosti. Není toho málo…

Chuck Norris dbá na dochvilnost spojů

Věc první, klíčová. Vlaky RegioJetu by měly ve 101 % případů dojet načas. Pokud se náhodou vlak opozdí, Chuck Norris osobně dohlédne na čas, aby počkal. Toto bude platit i u spojů, které pojedou v čase změny zimního času na letní. Pro případ výpadku proudu bude mít u sebe Chuck Norris liščí ohon a ebonitovou tyč, pomocí které dodá do sítě výkon až 20 MW postačující pro provoz všech souprav RegioJetu.

Chuck Norris dbá na čistotu

Žádný vlak nebude špinavý. Nikdy. Na všech vagonech bude informace pro veškerou drážní i nedrážní špínu varovná informace: "Tady je Chuckovo!" Navíc se nově bude slovo "špína" nazývat "žlutá." Navíc bude fotografie Chucka Norrise na čelech všech lokomotiv, aby hmyz i chodci již zdálky viděli, komu se mají vyhnout. Společnost RegioJet už stáhla svoji žádost o využívání myček Českých drah, protože ji shledala bezpředmětnou.

Chuck Norris dbá na bezpečnost

V případě nebezpečí se Chuck osobně postará, aby případná překážka na trati (automobil na přejezdu, spadlý strom, nepozorný chodec, vlak konkurenčního dopravce, návěst stůj, most…) byla bezpečně a co nejrychleji odstraněna. Stejně tak se bude Chuck Norris podílet na krocení neslušných cestujících či dokonce černých pasažérů. Osobně bude přítomen na palubě všech vlaků (v každém voze minimálně jednou). Co se bude dít, kdyby někdo přeci jen poškodil nějakou část vozu, např. třeba pořezal kožená sedadla. "Seznam Chuckových nepřátel, ze kterých chce stáhnout kůži, je dostatečně dlouhý na to, abychom mohli garantovat kožená sedadla ve všech našich vlacích," vysvětluje mluvčí dopravce. Chuck Norris navíc nad rámec svých povinností vypracoval seznam věcí v jednotlivých vozech (celkem 5876 položek), které mohou být pro cestující zdrojem potencionálního nebezpečí a způsobit jim smrt (z toho 2368 velmi bolestivou.)

Chuck Norris dbá na údržbu a spolehlivost

Chuck Norris vypracoval osobně plán pravidelných servisních prohlídek, díky kterým nebudou třeba záložní vozy. Vozy budou 100% spolehlivé. Stejně tak bude garantována 100% funkčnost internetu, kdy ping bude garantován na úrovni 1 ms. Žádný ping si totiž nedovolí přijít na Chuckův notebook pozdě. Nehrozí ani nefunkčnost klimatizace - v případě jejího výpadku vás ochladí Chuck svým mrazivým dechem. Stejně tak budou minulostí plné nádrže WC. V takovém případě se Chuck osobně postará o jejich vyprázdnění a zavedení akční nabídky čerstvých pomerančových džusů a kakaových coockies na daném spoji.

Chuck Norris dbá na stravování

Nestane se, že by na palubě žlutých vlaků například došlo již před Pardubicemi sushi. Pokud ano, Chuck Norris osobně vyloví ryby poblíž japonského pobřeží, abyste je dostali ještě předtím, než vystoupíte v Ústí. V nově dodaných jídelních vozech bude také v podstatě neomezený výběr z kulinářských lahůdek celého světa. Seznam Chuckových nepřátel je totiž velmi široký.

Chuck Norris dbá na změnu poskytovaných služeb

Nově bude možnost převážet psy všech velikostí. Jedinou podmínkou bude, že pes musí být bojového plemena. Chuck nesnáší srágorky. Novinkou ale bude nový zákaz převozu inlinových i zimních bruslí, což Chuck Norris osobně několikrát zdůraznil prohlášením: "Without Bruce Lee!" Kladl si i jiné podmínky zakotvené do manažerské smlouvy - v nově dodaných vozech s LCD monitory budou přednostně v nabídce všechny filmy, ve kterých Chuck Norris hrál. Po našem dotazu, jestli opravdu všechny, tedy i ty z jeho raných filmových let, jsme se odpovědi nedočkali, protože nám záhadně těsně po odeslání e-mailu shořel počítač.

Chuck Norris bude také členem social media týmu a bude mít na starosti facebookový profil. Všichni diskutující bděte, Chuckovo šťouchnutí může být smrtelné!

Zdroj: Wild Duck


JiříK. | 31.12.2011 (19:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Fikce a vtipy

More from Česká republika (celá)


  1 2      Zpráv na stránku:   
Registered user tarten 
11.01.2012 (0:16)  
"Zcela nové vagony, o kterých firma ještě loni mluvila, jsou ale na této trase u RegioJetu zřejmě definitivně už jen na papíře."

To je také nějaký opožděný silestrovský vtip?
http://ekonomika.idnes.cz/jancura-udela-ze-stevardek-i-maserky-nove-vagony-budou-ze-starych-p9i-/eko-doprava.aspx?c=A120110_133653_eko-doprava_spi
03.01.2012 (13:12)  
A mně se to líbí. Teda místy je to trošku přehnaný, ale vtip a nápad to má - nasazené na známé Chuckovské vtipy - "Chuck osobně pozdrží čas, aby jel RJ včas".

Díky
Registered user JK ml. 
01.01.2012 (20:55)  
To je špatná volba, vyloženě maanažerské selhání. Jak už tu padlo pan Jančura nepotřebuje někoho kdo mu z peršingů udělá haldu trsátek, ale potřebuje někoho kdo za pomocí izolepy, jednoho listu sešitového jízdního řádu, kapesního nožíku, rtěnky, řasenky a toaletního zrcátka (tedy věcí které se nachází běžně na každém stanovišti žlutých strojů) uvede zdechlou lokomotivu opět do chodu...
Registered user rpet  mail  
01.01.2012 (13:37)  
@ Dale Cooper:

vubec ne, ja mam srandu rad a tam, kde to melo uroven, jsem se do ni aktivne zapojil - cehoz jsi si jaksi pozapomnel vsimnout.

jenze u poslednich dvou "kousku" JiriK-a, uz jsem mel pocit, ze vari z vody. ani chuck norris, ani bruce lee mi proste nejak vtipne nepripadaj, sorry.

ale nejspis jsem byl malo ozralej. to bude asi tim, no...
31.12.2011 (23:24)  
rpet: Ale no tak, je přece Silvestr. Pokud hledáte stránky, kde si z ničeho nikdo nedělá srandu --------------> http://halonoviny.cz/
Registered user rpet  mail  
31.12.2011 (22:58)  
plati ono otrepane "mene znamena vice". snazite se tak strasne moc, az to ztratilo uroven.

opravdu tohle muselo jit "ven"??
31.12.2011 (22:40)  
MacGyver je méně než Chuck Norris. MacGyver je Chuckovi vždy plně k dispozici. Takže když bude třeba, Chuck luskne prsty a MacGyver se dostaví.
31.12.2011 (20:53)  
No zrovna ten MacGyver by se občas hodil, třeba když chcípne lokomotiva :)
Registered user Bender  mail  
31.12.2011 (20:45)  
Josef Petrák:
Díky, skoro jsem se trefil!! :)
Registered user EC 174  mail  
31.12.2011 (20:03)  
Super :-D

Ještě by měl Chuck Norris zajistil Regiojetu 1. třídu, aby nedělali ostudu.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko