..: Společnosti ČD Cargo se dotkla další personální změna :..

ČD Cargo (lokomotiva 753.7), foto: Juraj Kováč Praha — V úterý 23. srpna 2011 rozhodla valná hromada společnosti ČD Cargo o uskutečnění dvou personálních změn v řídicích a dozorčích orgánech. Do představenstva společnosti jmenovala pana Sonnyho Sonnbergera, který nahradil dosavadního člena pana Milana Matzenauera. Pan Sonnberger působil od června 2010 jako provozní ředitel skupiny Advanced World Transport (AWT). Ačkoliv se to podle jeho jména nezdá, je to rozený Čech. Vystudoval Karlovu univerzitu v Praze a v roce 1980 odešel do USA, kde absolvoval Montclair State University v New Jersey. V oblasti dopravy, logistiky, skladování, prodeje a marketingu má více než dvacetileté zkušenosti. U ČD Cargo bude mít Sonny Sonnberger na starosti oblast významných projektů. Druhá změna se týká Dozorčí rady dopravce – dosavadní člen Michal Nebeský byl nahrazen panem Zdeňkem Proskem, který dosud působil v Dozorčí radě mateřské společnosti České dráhy.

Zdroj: České dráhy, ČD Cargo


Dominik Jaroš | 26.8.2011 (12:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci Podniky

More from Česká republika (celá)


Registered user JK ml. 
31.08.2011 (5:17)  
Doufám, že pan Sonny tuší že brejlovec na obrázku neuveze kilometr dlouhý kontejnery na tři patra ložený vlak,když má zkušenosti z té ameriky :-):-):-)I když....tušit by to mohl, přeci jen u AWT bývalo vždy dobrou praxí vytížit dvojici brejlovců nejlépe elektrárenským uhlím, co to jen šlo. Na koridoru tak souprava získala okamžitě konkurenční výhodu.....Každý výpravčí si dvakrát rozmyslel a posléze radši i docela brutálně škrábnul třeba pendolíno, než by byť jen přibrzdil, nedej bože zastavil takovou soupravu....Takže pan Sonny se asi vyzná....:-):-):-)
Registered user kaktus  mail  
30.08.2011 (21:57)  
Safra, to budou štědré padáky :/
Registered user Sim 
28.08.2011 (8:09)  
Me v tehle zprave zaujala spis informace o panu Proskovi. Je videt, ze se politika vyplaci - kdyz uz to neslo na radnici v Plzni (kde se mu pro jeho system vladnuti rikalo prasek) pokracovat a do senatu to prokaucoval, ziskal vlivne mistecko tam, kde se kuji pikle za nase penize podobnym zpusobem jako driv, ale bez moznosti primeho dohledu. A aby to nebylo pozdeji dohledatelne kdo co zpusobil a kolik kapriku kam uplavalo, udela se cas od casu personalni kolecko mezi matkou a dcerou, takze ve vysledku budou vsichni bili jak lilie a asi sami muzikanti.
26.08.2011 (23:33)  
Tomáš Vašíček: To měl na mysli spíše Attilu Istvána Borose. Sonny Sonnberger nastoupil k AWT až v červnu 2010.
26.08.2011 (20:51)  
Známý, co jezdí u AWT, říkal, že před rokem nebo tak nějak kohosi vyhodili s představenstva, protože zjistili tunel. Že by se jednalo o tohoto člověka?
26.08.2011 (16:45)  
Kozel zahradnikem? :-D
Registered user bobík 
26.08.2011 (15:03)  
...oblast významných projektů=oblast významných změn?
26.08.2011 (12:47)  
U ČD Cargo bude mít Sonny Sonnberger na starosti oblast významných projektů, jako např. projekt "Bakala tuneluje Cargo vol.2" nebo "Oranžovočerný podzim na železnici" ... :-P

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko