..: Horskými vlaky po Švýcarsku :..

Horskými vlaky po Švýcarsku, foto: CK QUICKTOUR Komerční sdělení — Rádi bychom Vás pozvali na poznávací zájezd „Horskými vlaky po Švýcarsku“, který se koná v květnu a v září. Z horských vlaků se Vám naskytnou překrásné a neotřelé výhledy na okolní alpská panoramata. To vše ve spojení se švýcarskou precizností a komfortem ve Vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky. Na květnový termín 17. 5. – 22. 5. poskytujeme slevu 800 korun na osobu v rámci akce last minute. Cena zájezdu po slevě činí 7.290 korun ve třílůžkovém pokoji a 7.590 korun ve dvoulůžkovém pokoji. Neváhejte a pojeďte s námi poznat krásy švýcarské železnice.

Poznejte s námi nejproslulejší tratě švýcarských železnic, např. úsek zařazený na seznam UNESCO s nejfotografovanějším železničním mostem přes řeku Landwasser u průsmyku Albulapass, přejezd přes Oberalppass do Andermattu, zubačku na Gornergrat, aj. Navštivíte s námi také stavbu Gotthardského tunelu, nejdelšího na světě.

Horskými vlaky po Švýcarsku 1, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 2, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 3, foto: CK QUICKTOUR

Podrobný program zájezdu a více informací naleznete na našich stránkách www.quicktour.cz


CK Quicktour Poslat mail autorovi | 5.5.2011 (9:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby

  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
10.05.2011 (20:54)  
Jiří Hovorka : ad HALBTAX > tak to je pokrok, před deseti lety to nešlo ...

CK Quicktour : tak projíždění se "horskými vlaky" je považováno za vysokohorskou turistiku ... proti gustu žáden dišputát ...

James-ZL : přesně tak, s cestovkou těžko budete vyrážet někdy v šest ráno, abyste den maximálně využil ... a nejste vázán na "rezervovaný vlak", například na Jungfrau, když chcete prozkoumat a případně nafotit stanice, případně získat štemplíky z mezistanic.
10.05.2011 (12:17)  
James-ZL - v zimě doporučuji Predu (sáňky). Taktéž na lyžích v Engandinu to není marné - http://www.zelpage.cz/fotogalerie/zahranicni/sbb/sbb071.html . O Zermattu v zimě je zbytečné mluvit. A počasí bývá stálejší než v létě.

Zimu plánuji taky - přeci jen týdenní lyžovačka v těchto končinách za 16k včetně skipasu, polopenze a dopravy není nabídka k zahození.
Registered user CK Quicktour  mail  
10.05.2011 (10:58)  
Dobrý den, vidím, že někteří z Vás si libují v kritizování cestovních kanceláří, používání služeb CK není jistě povinné:-) Co se týče cestovního pojištění nabízeného naší CK, tak zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti za škodu, zavazadel a pojištění na storno. U Švýcarska se navíc jedná o horskou turistiku, takže pojištění zahrnuje i sportovní připojištění na horskou turistiku. Pochybuji, že pojištění za 15,- Kč/den by krylo všechna tato rizika. Navíc - uzavření cestovního pojištění prostřednictvím naší CK je samozřejmě také dobrovolné, klienti si mohou uzavřít pojištění také sami u libovolné pojišťovny:-)
10.05.2011 (9:41)  
Jezdím do Švýcarska každoročně od roku 2005, tzn. letos pojedeme už po sedmé. Vždy na vlastní pěst. Za tu dobu už máme tuto nádhernou část Evropy proježděnou skrz naskrz. Všude je něco zajímavého k poznávání. Letos se budeme pohybovat v kantonu Berner Oberland a např. si projedeme nově zprovozněnou část Furka Bergstrecke. Příští rok prozměnu pojedeme v únoru, protože za ty roky jsme ještě nepoznali zimní Švýcarsko.
Chci jen říct, že do zemí typu Švýcarska, Německa, Rakouska apod. bych služeb cestovky nevyužil. Ale potom je spousta jiných míst, kam bych jel jedině s cestovkou. Holt každý máme jiné možnosti a schopnosti, je jen na nás, jak se zařídíme. S cestovkou vidíme vždy jen to, co je podle cestovky nejzajímavější. Když jedete na vlastní pěst, víc vnímáte běžný život místních lidí. Kolik toho stihnete je už jen na vašich plánovacích schopnostech.
10.05.2011 (0:12)  
Miroslav Zikmund - Teda nevím, ale web sbb věnovaný skupinám říká něco o základní slevě 20 %, držitelé Halbtax mají slevu 20 % z polovičního jízdného, tj platí jen 40 % obyč. jizdného.
09.05.2011 (21:58)  
Miroslav Zikmund) A co vše v tom pojištění máte kryté? A jaké výše úhrad?

Pro zajímavost ceník České pojišťovny, u které CK Quicktour pojištění sjednává:

http://www.ceskapojistovna.cz/vice-info-cestovni-pojisteni.html#chpt02
09.05.2011 (20:40)  
MZ - jízdenky, stejně jako karty SBB nemají problém zaslat do zahraničí. Osobně vyzkoušeno s Halbtax. Počátkem ledna objednáno, za 14 dní potvrzení o přijetí a žádost o fotografii, za měsíc byla krata na doručovací adrese. Platba kreditkou.
Registered user Sim 
09.05.2011 (20:09)  
MZ > tak zrovna to pojisteni je docela vosemetna zalezitost, zalezi hlavne na tom, co vse to zahrnuje. Konkretne treba u Generali (nebrat jako reklamu, je to proste jedno z tech pojisteni, ktere pouzivam, takze jeho ceny vim) se to pohybuje od 13 do 58 korun na den a je mozne si tam proste naklikat plneni ve 4 variantach.

Takze muze to byt predrazene, ale zrovna tak to muze byt naprosto adekvatni cena ... u cestovky jsem nevidel, co vse to zahrnuje a s jakym plnenim.
09.05.2011 (19:47)  
Skupiny ve Švýcarsku mají slevu 10 %, resp. každý desátý je přepraven zdarma ... lze to v kombinaci s HALBTAX, junioři starší 15 let si užijí slevy na General Abo apod., takovéto cestovní skupiny ze zahraničí si na vnitroslevy prakticky nesáhnou, samozřejmě s výjimkou předem deklarovaných slev, zpravidla vázaných na blokaci míst v daném vlaku - někde jako "povinná" rezervace (zpravidla vlaky na RhB nebo MGB), resp. standarrdní místa nebo posilové vozy ..

Jinak GENERAL ABO nebo HALBTAX jsou dostupné i cizincům s bydlištěm mimo SBBsko, tam je spíše problém s tím, kam vám tu jízdenku / průkaz pošlou, protože do zahraničí se neposílají. Takže zbývá buď pohraniční stanice nebo stanice, kde jste si jí objednali ...

Cestovní pojištění nabízené cestovkou je lichvářsky předražené. Já platím 15 Kč / den, tj. za 6 dní 90 korun !!!

Stejně tak je nesmyslná 9 hodinová bezpečností pauza po projetí úseku Täsch - Leukebabad. Po celonočním odpočinku řidiče (dvou řidičů) na lůžku asi 2 hodiny jízdy ...
08.05.2011 (15:32)  
letenka praha basilej pro 2 osoby 4500kč, 4 denní swiss saver pass pro dvě osoby 7500kč ( i se vstupy do většíny muzei ), ubytování 2** pokoj s polopenzí na 4 noci 4*1500kč = 6000 kč, celkem tedy bez příplatku na gondergrat (50%) nebo jungfrau(25%) či furku(20%), ale s běžnými vlaky na matterhorn - gothard bahn a ostatních panoramatických tratích třeba st. moritz - ticino, takže cena na osobu letecky na 5 dní 9000kč, no a hodně se dá ušetřit na ubytování v soukromí, je to sice jen se snídaní, ale pokud máš swisspass, můžeš si vybrat lokalitu, kde nejsou tak vysoké ceny, jako třeba já pro saaské údolí a zermatt v brigerbad kde se vejdete do 20 fanků za pokoj pro dva
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko