..: Předvánoční e-shop: Kalendář a DVD VLAKY.NET :..

749.181 na trati Posázavského Pacifiku (jedna z fotografií v kalendáři), foto: Vítek_V ŽelPage — Vážení čtenáři, dovolujeme si vás upozornit na nové zboží v našem e–shopu. Zakoupit nyní můžete kromě stálých artiklů také DVD z pátých narozenin portálu VLAKY.NET, jehož obsah tvoří záběry jízd vlaků vypravených při této příležitosti, fotografie účastníků a také pohled na trať Čierny Balog – Chvatimech z motorového vozu M 21.004. Jelikož se rychle blíží vánoce, dovolujeme si zrekapitulovat, že Vám nabízíme také nástěnný kalendář na příští rok, případně bezpečnostní vestu nebo tričko ŽelPage. Takový dárek jistě udělá radost nejen obdarovanému čtenáři, ale přispějete tak i na provoz a existenci tohoto nezávislého zpravodajského serveru, který zůstává i nadále bez reklam.

Pokud nechcete čekat (ačkoliv došlé platby expedujeme každý týden, letos až do 20. prosince) nebo dáváte prostě přednost kamenným obchodům, pak kalendář ŽelPage můžete zakoupit přinejmenším na těchto místech: v Praze v prodejně Království železnic na Andělu a v prodejně Corona v pasáži u Masarykova nádraží, v Brně v Modelovém světě (E–pasáž, Josefská 7) a v prodejně RK model (Kounicova 87), v Ostravě v prodejně RK model, Puchmajerova 9 a ve Žďáru nad Sázavou u novinového stánku v hale stanice (ne v prodejně Relay!).

Všem zájemcům předem děkujeme a přejeme příjemné prožití vánočních svátků!


Zdeněk Michl Poslat mail autorovi | 7.12.2010 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Služby ŽelPage

More from Česká republika (celá) Slovensko (celé)


09.12.2010 (21:10)  
Máme tu dobrou zprávu pro kolegy ze Slovenska a z (ostatních) evropských zemí. ŽelPage má založen nový transparentní účet u Fio banky, a.s., kam lze peníze zasílat za nesrovnatelně výhodnějších podmínek.
Na Slovensku stačí částku v EUR poslat jako vnitrostátní platbu na účet 2800097620/8330, banka Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky (písmenný kód FIOZ).
Z EU/EHP (a zemí podporujících systém TARGET2) posílejte částku v EUR na účet s IBAN SK9883300000002800097620, BIC FIOZSKBAXXX (jde o účet u slovenské pobočky banky Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky, která peníze připíše na náš účet v ČR).
Od začátku roku přejdeme zcela na tento nový účet, původní účet u Raiffeisenbank bude v prvním kvartálu 2011 zrušen.

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko