..: Půjčovny kol v jižních Čechách se letos těšily velkému zájmu :..

ČD Bike, foto: České dráhy Jižní Čechy — Každý, kdo se nechce trmácet vlakem s vlastním kolem, může využít nabídky ČD Bike, v jejímž rámci jsou ve vybraných stanicích k zapůjčení kvalitní trekingová kola za přijatelnou cenu. Cestujícím tak odpadají starosti a náklady spojené s dopravou kola. Sezóna začíná vždy 1. dubna a trvá až do 31. října. Nejrozsáhlejší síť půjčoven se rozprostírá v jižních Čechách, kde bylo i letošní léto více než úspěšné. Kolo si zde vypůjčilo na 1 600 zájemců, z nichž více než jedna třetina připadá na železniční stanici Třeboň. A není divu – město leží uprostřed překrásné rybníkářské oblasti, turisty hojně navštěvované. Tato stanice je také jediným místem v ČR, kde jsou v nabídce i koloběžky. Pomyslné druhé místo patří Jindřichově Hradci s dvěma sty zájemci, bronzovou příčku obsadil Tábor.

Zdroj: České dráhy


Dominik Jaroš | 19.11.2010 (19:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Služby Reportáže

More from ČR Jihočeský


Registered user M 
22.11.2010 (20:52)  
Mam takovej pocit, ze toto je nabidka pro ty, co se chcou projet na kole. Neni to nabidka pro vyznavace extremnich sjezdu nebo ty, co chcou najet 1000 kilometru za 5 dni. Ale jinak mas samozrejme pravdu a predpokladam, ze sis ty kola vyzkousel, ze presne vis, o cem je rec...
Registered user studio 
22.11.2010 (18:23)  
raději se budu trmácet se svým kolem v autě, než ve vlaku, hrozná představa, půjčit si nějaký šrot...
Registered user Ota030 
21.11.2010 (22:21)  
dbai: Stačí se podívat na stránky ČD a trochu pohledat - ceny se, nevím proč, liší podle krajů: cca 100-180 Kč/den podle kraje a případného nároku na slevu, záloha 1000 Kč. K tomu "po vybraných tratích můžete vypůjčené kolo svézt vlakem zdarma" a úschovna zdarma.
Registered user Rail-2005  mail  
20.11.2010 (22:08)  
Já jsem si letos kolo půjčoval ve Znojmě a se službou jako takovou a její organizací jsem vcelku spokojen. Hlavně cena je naprosto bezkonkurenční v porovnání s ostatními půjčovnami kol v daném místě.

Nicméně příště si vezmu raději vlastní nářadí a nejaké mazivo. To doporučuji každému, kdo by chtěl služeb ČD bike využít.
20.11.2010 (16:35)  
Taky by mě dost zajímalo, v jakém stavu se kola vrací.
Registered user dbai 
20.11.2010 (9:28)  
Zajímavá informace by také byla, v jakém stavu se kola vracely a kolik se jich nevrátilo. Nepředpokládám, že by v tomto ohledu bylo všechno v naprostém pořádku - víme, kde žijeme. Nevíte někdo, na kolik příjde vypůjčení takového kola, jaká je ta "přijatelná" cena?

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko