..: Výlov Hradeckého rybníka 2010 :..

M 131.1463, foto: Petr Borženský Tovačov - Milí návštěvníci, čtenáři a příznivci železničních akcí. Kroměřížská dráha (KMD) si Vás dovoluje pozvat na letos poslední akci s historickým motoráčkem Hurvínek M 131.1463 na trati 334 Kojetín – Tovačov, kde je již od roku 1980 zastavena osobní doprava. Motoráček bude jezdit tak jako každoročně při příležitosti konání Výlovu Hradeckého rybníka v Tovačově. Akce se uskuteční o víkendu 23. a 24. října 2010. Společně s Hurvínkem bude na této akci jezdit i přípojný vagonek BDlm, který je vybaven i kamny. V Tovačově na Vás čeká nejen výlov rybníka, ale i mnoho pouťových atrakcí a prodej ryb všeho druhu. Na zájemce také čeká prodej upomínkových předmětů a prohlídka tohoto hezkého stroje.

Dle jízdního řádu bude odjezd prvního zvláštního vlaku v 7.55 z Kroměříže a příjezd posledního vlaku z Tovačova zpět do Kroměříže v 17.09. Další milé překvapení pro cestující je zřízení nové provizorní zastávky Kojetín — nad rybníkem Jordán. Pokud by měl někdo obavy, že vlak na některé zastávce nezastaví, na zastávkách bude vyvěšen plakátek s pokyny a jinými informacemi.

Věříme, že se zúčastní co nejvíce lidí a příští rok snad opět na naší Tovačovce při dalších krásných akcích.

Zdroj: KMD a Tovačovka


Petr Borženský Poslat mail autorovi | 22.10.2010 (11:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky

More from ČR Zlínský


Registered user Kolmix  mail  
22.10.2010 (19:19)  
Jménem KMD všechny zvu, Petrovi MOC díky za upoutávku, ke které jen doplním, že vagónek nemá kamna, ale "bufíky", takže topí sám ;-)

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko