..: Navštivte výstavu fotografií ze ŽelPage :..

Lok-Parade, Penzing, 26.4. 2008, foto: Tomáš Kubovec Bohumín – Mezi nejpopulárnější projekty na serveru ŽelPage jistě patří zdejší výběrová fotogalerie. Ta vznikla již před šesti lety a od té doby prošla značným vývojem. V dnešní době patří mezi nejkvalitnější české železniční galerie, čímž vychovává mnoho nových a nadějných autorů. Mnozí z nich již prorazili do tištěných periodik či na zahraniční servery. Naše fotografie naleznete například v komplexu Království železnic, dostaly se i do přílohy časopisu Grand Expres nebo na stránky elektronického periodika Railtalk Magazine, který vybrané autory oslovuje. Letošní podzim však přinesl další novinku – samostatnou výstavu fotografií, kde se představují někteří z akreditovaných fotografů galerie ŽelPage!

Výstava se koná v průběhu měsíce října v Bohumíně, pouze 8 km od Ostravy. ŽelPage zde vystavuje v prostorách knihovny K3 Bohumín, jejíž budovu naleznete v centru města nedaleko náměstí či radnice. Fotografie si můžete prohlédnout v 1. patře knihovny a to v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, vždy od 9:00 do 12:00, a odpoledne pak mezi 13:00 a 17:00 h. Výstava již běží, poslední šanci k návštěvě budete mít v pátek 30. 10. 2009. Více než 40 fotografií ve formátu A4 zde vystavují Tomáš Kubovec, Josef Petrák, Tomáš Duhaň, Martin Grill, Pavel Kopec, Zdeněk Šnajdr, Samir Lepara, Matěj Grék, Filip Španihel, Jan Beránek a Adam Svěchovský.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Samir Lepara | 7.10.2009 (16:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from ČR Moravskoslezský


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
Registered user pepe151  mail  
10.10.2009 (10:36)  
Jasně, no je to věc názoru ale ja bych těm fotkam dopřál trochu vic kultůry-větší formát, vic místa na vystavení, trochu civilizovaněší místo, než na nake vedlejší chodbe- jasně kdo za tim jede tak to v pohodě najde ale zrovna moc lidi se tam nahodně neobjevi a nezkouknou zrovna těch 6 nastěnek kde jsou fotky vměstnany. A dale mi chyběl stručný pois fotografii, nebo alespon misto focení, ale znovu opakují je to muj nazor a to co se mě nelíbi se naopak někomu libit muže.
Registered user pepe151  mail  
09.10.2009 (20:51)  
Tak jsem se tam jel dneska podivat, je tam opravdu asi 40 těch nejpovedenějších fotek, některe zname ze želpage, některe ne, ale způsob jakym jsou prezentovany nic moc, ja to mám sice kousek takže bez problému , ale nevim jestli by se tam oplatilo jet napřiklad z Prahy. Ale na tu druhou stranu ještě jednou musim smeknout klobouk před autory, protože fotky jsou fakt pěkné. :-)
Editor or ŽelPage Administrator NIcKON  mail  
09.10.2009 (17:46)  
Jen technická, pánové organizátoři: možná jste se měli s knihovnou K3 domluvit, že by Vám umístila na svůj web aspoň zmínku, neřku-li přímo upoutávku. Takhle je celá akce neželpejdží a neknihomolné veřejnosti dokonale utajena a promarněna hezká šance k další propagaci našeho serveru (tedy pokud to nebyl záměr, ale nějak mě nenapadá, proč by měl být).
Correspondent or Member of ŽelPage Payus  mail  
08.10.2009 (16:14)  
Škoda, že žehráte nad místem. Není to v nějakém "schovaném" městě,do Bohumína se dá z významných stanic a z mnoha směrů dojet i bez přestupů...a navíc z fotografického hlediska je samotná železniční stanice velice šotopřívětivá. Přemýšlím, čím bych ještě nalákal na Bohumín...třeba část města-okolí radnice je postavena z červených cihel ve stylu tzv. německé gotiky,taky je tam prý fajný aquapark a pak polská,už značně "historizující" stanice Chalupki, je co by šutrem dohodil za řeku :)
08.10.2009 (16:01)  
TTtrain : Zastrčená část Bohumín? Si ze mě děláš srandu, podívej, kolik tam jezdí vlaků. Přímých z Prahy mnoho není, ale i tady se nějaký najdou.
08.10.2009 (9:12)  
Zajímavý nápad výstava fotek,přemyšlím kde a koho oslovit aby se výstava mohla stát putovní(klidně i jiné fotky). Když se podaří něco předjendat dám vědet přes forum.
08.10.2009 (9:03)  
TTtrain) ono je hlavne těžké diskutovat cokoliv s někým, kdo doteď nepochopil, že my si místo nevybírali, my byli osloveni s konkrétní nabídkou, kterou jsme s díky využili.
08.10.2009 (8:55)  
Výborný nápad a zároveň organizátorom patrí veľké ďakujem za vybavenie miest, inštalácie. Myslím, že niečo podobné sme tu ešte nemali. Teším sa z toho, že aj v Čechách práve prebieha železničná výstava fotografií. Verím, že bude nejaký report aj o vernisáži, nakoĺko sa v dohľadnej dobe nebudem môcť na výstavu pozrieť. Myslím si, že vystavovatelia fotografíi a vybraný autory si to zaslúžia, pretože za svoje pôsobenie na žp odviedli " kus" dobrej práce. Gratulujem. Zároveň by som Vás chcela pozvať na výstavu do priestorov Výhrevne Pub vo Vrútkach ( na žel.stanici ) , kde vystavujú fotografie autori súťaže Foto-Rail - Žel Rail 2009. Môžete tam vidieť aj zopár mojich fotografíí. Ak budete mať cestu do ďalekých končín nášho Slovenska, srdečne pozývam.
Registered user TTtrain  mail  
08.10.2009 (8:45)  
To MG: touto větou jste mne skutečně pobavil: Na pragocentrismus jsem opravu háklivý a osobně za něj liskám. To je potom těžké diskutovat...
Correspondent or Member of ŽelPage Martin Grill  mail  
08.10.2009 (8:32)  
TTtrain: Výstava je tam, kde ji chtěli. To, že napoprvé jde o veřejnou knihovnu v Bohumíně neznamená, že se časem nemusí zadařit jinde...a budou tam třeba zas jiní autoři a uvidí ji jiní návštěvníci. Na pragocentrismus jsem opravu háklivý a osobně za něj liskám.
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko