..: Vykolejení osobního vlaku na Chomutovsku :..

Chomutov - V pátek v 8.28 hodin mezi Černovicemi u Chomutova a zastávkou Křimov-Suchdol vykolejil osobní vlak jedoucí z Chomutova do Vejprt. Při vykolejení byla lehce zraněna jedna cestující a na motorovém vlaku byla vyčíslena škoda 300 tisíc korun. K vykolejení došlo na zemině, která byla na trati naplavená po přívalovém dešti. Provoz na trati byl přerušen.

Aktualizováno 11.8. 5:00. -jtb-

Cestující na trati Chomutov - Vejprty využívali po zbytek dne náhradní autobusovou dopravu. "V současné době vrcholí práce na usazení soupravy zpět na koleje. V noci žádné vlaky nevypravujeme. Pokud nenastanou žádné potíže, počítáme s plným obnovením provozu na trati v sobotních ranních hodinách," uvedl odpoledne přednosta žst. Chomutov Rudolf Galbavý.

zdroj: Drážní inspekce, ČTK


JRtrain Poslat mail autorovi | 10.8.2007 (16:08)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Nehody a mimořádnosti

More from ČR Ústecký


Registered user gapa 
13.08.2007 (19:05)  
ad happy: a proč by se do této trati nemělo investovat??? Co na tom, že je navrhnuto zastavení dopravy. Na trati 095 loni v srpnu proběhla rozsáhlá rekonstrukce za 7,5 mil a v listopadu tam také přestal jezdit vlak... A propó - není týdne, aby zde neprojela MUVka na kontrolu aby se nic nerozkradlo...

Ale jinak souhlasím, že je to jen další záminka pro Ústecký kraj k zastavení dopravy...
13.08.2007 (10:06)  
No, schválně, jestli bude tahle trať v provozu třebas za rok..
Registered user happy 
11.08.2007 (11:49)  
ad zirecek:Nevím,proč by se do této tratě měla investovat jediná koruna,byť jen na čištění příkopu.Jsou v republice tratě s budoucností a ne jak tato.
10.08.2007 (19:27)  
Ještě, že máme ty přírodní živly a ty výluky, ať se to lépe zdůvodňuje, :-). Určitě byl drážní příkop v perfektním stavu, vyčištěn, propustek jako ze škatulky, :o).
Hlavně, když se nic vážnějšího nestalo lidem, :-(.
Registered user happy 
10.08.2007 (16:27)  
Provoz na ttrati je přerušen a k novému GVD zastaven.Děkujeme ústeckému kraji,zejména vlivným jako je šulc Franc a podobní obšousti.Já jako železniční turista a šotouš o ústecký kraj nezavadím a nenechám jim vydělat.Radši pojedu podporovat turistický ruch do Pardubic,kde je nejméně turistů.Dále děkuji i svému domovskému kraji Vysočině,že se stále zabvá železniční dopravou v rámci ZDO.Na vysočinu a nejen na ni totiž jezdí turisté v rámci hromadné přepravy zejména (téměř všichni) vlakem a ne busem.

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko