..: Mezi Mnichovem a Salcburkem nadále levněji :..

Ilustrační obrázekMnichov - DB se rozhodly, že budou jízdenku FreizeitTicket mezi Mnichovem a Salcburkem prodávat až do 31.3.2007. Zpáteční jízdenka platí pro cestu mezi oběma městy během 1 dne (do 3:00 hod. následujícího dne) a lze s ní cestovat ve všech vlacích Inter- a EuroCity ve 2. vozové třídě. Při nákupu přes internet nebo v automatu zaplatí cestující 29€, na přepážce o 5€ víc. Jízdenka neplatí ve vlacích regionální dopravy ani v nočních vlacích EuroNight. Množství jízdenek je omezené, ale lze cestovat libovolnými spoji (nikoliv pouze předem určenými).

Z Hamburku do 3 měst levněji až do konce března

DB prodloužily akci FreizeitTicket nejen mezi Mnichovem a Salcburkem, ale i na severu Německu. Na výhodnou jízdenku je možné cestovat na trasách Hamburk - Brémy (od 19€), Hamburk - Hannover (od 29€). U obou relací není počet jízdenek omezen, ale nelze tyto zpáteční jízdenky využít v pátek a neděli. Za zpáteční jízdenku v IC Hamburk - Brémy zaplatí cestující 46€, do Hannoveru je jízdenka ještě o 20€ dražší.

Jízdenka FreizeitTicket byla 1.11.2005 zavedena také mezi Hamburkem a Stralsundem. I zde dochází k prodloužení platnosti až do 31.3.2007. Cena za zpáteční jízdenku mezi oběma městy činí 39€ (návrat je možný až druhý den platnosti) a jízdenku lze využít i pro cesty do stanic Schwerin, Bad Kleinen, Bützow, Rostock, Ribnitz-Dammgarten West a Velgast. Zpáteční jízdenka mezi Hamburkem a Stralsundem stojí ve vlaku IC 92€. Počet zvýhodněných jízdenek není omezen.

zdroj: Tisková zpráva DB


CSPSV | 3.1.2007 (7:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Tarify

More from Německo Rakousko

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko