..: Nehoda na trati 212 :..
Další smrtelná nehoda - Jak informoval zpravodajský server www.novinky.cz na trati 212 mezi stanicemi Ledečko a Sázava došlo ke střetu osobního vlaku s člověkem, který byl na místě mrtvý. Doprava na trati byla přerušena. Dá se předpokládat, že se jednalo o Os 9200.

zdroj: www.novinky.cz


michawel Poslat mail autorovi | 20.7.2005 (8:44)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky

Další z regionu ČR Středočeský


22.07.2005 (12:11)  
Pro jistotu jsem se podíval do mapky stanice a zjistil jsem, že jsem to napsal blbě. Nejdřív se udělá to nové zapojení a tam bude teoreticky možné jezdit z Metransu úvratí do Hostivaře(bez zajíždění do Uhříněvsi)- bohužel neznám délku té výtažné koleje, takže je to spekulace. Následně se provede rekonstrukce liché poloviny zhlaví, pak se udělá sudá polovina kolejiště včetně zhlaví a pak lichá poloviny kolejiště. Dobře je to vidět na tomto schématu:
http://poborskiii.kvalitne.cz/images/4koridor/4_koridor-zst_uhrineves_plus_zst_strancice.jpg
22.07.2005 (11:58)  
Po pravdě řečeno, těžko někomu věřit jakékoliv termíny výstavby, ty se snad každým týdnem mění.
Zapojení Metransu se bude dělat na dvě etapy, nejprve se přidá druhé zapojení do snížené nynější výtažné koleje a do do 1.TK., a pak se udělá stávající zapojení. To aby se v případě výluky liché poloviny kolejiště dalo jezdit z Metransu do sudé poloviny. Čili provoz Metransu zůstane nepřerušen. V budoucnu zůstane Metrans do Uhříněvse napojen dvojkolejně.
editor nebo admin ŽP Karel Chýla  mail  
22.07.2005 (10:08)  
Sice to sem nepatří, ale

V Uhříněvsi se už normálně jezdí z každé koleje na každou kolej. Z lichých kolejí se ale odjíždí velmi pomalu. Když pojedete vlakem z Uhříněvsi směr hlavák, sedněte si vlevo ve směru jízdy a uvidíte, jak ten vůz pěkně rozoral ty dřevěné pražce...

Uhříněves se má dělat 2006 (1.březen - červen), bude to hodně rychlá stavba, protože je tam Metrans a tomu se vlaky zdržovat prostě nesmí.
Nejhorší bude modernizace výhybek, přes které se jezdí při jízdě z/do Metransu. Nedokážu si představit, že bude Metrans odpojen od světa...
editor nebo admin ŽP PRCH
20.07.2005 (20:26)  
michawel: tomu se uz neda rikat kolejiste :(, je to takovej vlakovej tankodrom a pokud se se stavbou koridoru nezačne pristi rok tak nevim jak to zkonci.
Kdyz nepocitam ze vetsina kojeji je zarostla jak louka, tak jsou tam i 5m dlouhe rozbahnene livance a nejen to.
editor nebo admin ŽP michawel
20.07.2005 (14:13)  
Ale Zelpage si vsimla :) Ono to nakonec zas tak velkej pruser z hlediska cestujicich nebyl, kupodivu byla NAD zajistena vcas a kupodivu i ty Sp vlaky dojely oba na misto urceni. Nejvetsi sekeru mel ten Sp1839 a to nejakych slabych 70 minut, na coz jsou cestujici zvykli. No a prece media jdou jak slepice po flusu po krvi :) tady zadna nebyla. Co jsem se doslechl, tak uhrinevsky vypravci byl nekolikrat slovne inzultovan od duchodcu, ze pry strasne pospichaji -:)
Bohuzel ten stav zeleznicniho svrsku tam je udesny, a vlastne porad jezdi jen rovne, ne do odbocky. Rekl bych, ze o trati 221/220 hodne uslysime prave v souvislosti se stavem kolejiste.
editor nebo admin ŽP James
20.07.2005 (14:03)  
To Poborskiii: Také se divím, že si nevšimli a také, že si nevšimli toho pondělního průseru v Uhříněvsi...
editor nebo admin ŽP michawel
20.07.2005 (13:46)  
Podle mě spíš nepozorný chodec, opilec, případně feťák. Sebevrazi chodí spíš na koridor, nebo na rychlíkovky.
editor nebo admin ŽP MT
20.07.2005 (13:28)  
Mě se to nějak nezdá. Krabičky se v těch místech plazí sotva 40km/h, což je pro sebevrahy rychlost "dost nejistá" ...
20.07.2005 (11:25)  
Když už to tady je, tak připomenu, že novináři si kupodivu nevšimli, že např. v úterý 12.7. přejel Os9173 před zastávkou Praha Strašnice sebevraha. Doprava na 1.koleji byla na dvě hodiny vyloučena. Pro cestující Os9173 byla vypravena náhradní souprava, ve které s hodinovým zpožděním pokračovali. Následující Os9175 čekal ve Vršovicích cca půl hodiny, další vlaky měly zpoždění do 20 minut.

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2019 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko