..: KPT rail rozjíždí druhý ročník Jihočeského motoráčku :..

Jižní Čechy – Jihočeské lokálky do Týna nad Vltavou a do Netolic letos opět oživí společnost KPT rail se svým Jihočeským motoráčkem. Po úspěšném zahájení provozu v loňském roce jde o druhý ročník výletních vlaků vypravovaných v letních měsících, od června do září. Motoráček vyjíždí z Týna nad Vltavou do Číčenic každou sobotu, neděli a ve státní svátky ve třech párech, vybrané spoje pak pokračují dále do Českých Budějovic, Netolic, Písku nebo Protivína. Cílové destinace se budou měnit každý víkend dle harmonogramu. Na vlaky bude nasazen historický motorový vůz „Singrovka“, který bude během června nahrazen motorovým vozem řady 811 SK. Motorové vozy řady 811 SK společnost KPT rail provozuje jako jediný dopravce v České republice.

V červenci společnost zlukrativní provoz Jihočeského motoráčku propojením s tratí do Bechyně (tzv. „Bechyňkou“) historickým tuzemským autobusem značky KAROSA. Autobusová linka bude v provozu ve stejném rozsahu jako „Jihočeský motoráček“, tzn. každou sobotu, neděli a statní svátky.

Jízdní řády, tafirní podmínky a další informace o jízdách vlaků nebo dalších akcích naleznete na webových stránkách dopravce, spoje jsou obsaženy i ve vyhledávači spojení IDOS.

Jihočeský miniDen železnice

V sobotu 20. června dopravce KPT rail s.r.o. uspořádá v Týně nad Vltavou den železnice. V rámci akce dopravce uvede do provozu motorové vozy řady 811 SK, jediné provozní motorové vozy této řady na území České republiky. Motorové vozy společnost zakoupila za účelem provozu rekreačních a výletních spojů.

Pro návštěvníky je připravena v prostorách železniční stanice výstava železničních vozidel. V prostorách čekárny nádražní budovy proběhne vernisáž obrazů s názvem „Poslední vlak“. Na své si přijdou i příznivci silniční techniky, na výstavu dorazí legendární autobus Ikarus, který pojede několik okružních jízd po městě.

Společnost usiluje také o obnovu provozu na tzv. „Kozí dráze“ vedoucí z Děčína do Oldřichova u Duchcova. Jedná se o další z řady tratí, kde byl zcela zastaven provoz drážní dopravy.

Zdroj: KPT rail


Jakub Svoboda | 5.6.2020 (21:45)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci

More from ČR Jihočeský


04.02.2022 (1:26)  
Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete a staráte se o ně, tak se obraťte na doktora Sacrea, aby vám pomohl přivést zpět vašeho milence nebo bývalého milence, který se s vámi rozešel, pokud je milujete, tzn. ne sobectví, milují tě dříve, možná to bylo malé nedorozumění, které přineslo problém ve vašem vztahu, Dr Sacre přivedl zpět mého bývalého manžela a dnes jsme jedna velká šťastná rodina, miluje naši rodinu, přestal podvádět díky pomoci Dr. Sacre , Dr Sacre je nejlepší kouzelník, se kterým si můžete promluvit, dá vám ty nejlepší rady a pomůže vám napravit váš vztah s vaším partnerem, kontaktem na níže uvedených podrobnostech
E-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp nebo volejte: +2349076034359
Sdílím to, abych pomohl ostatním, a mám další pomoc prostřednictvím jejich svědectví

Paní Claudia Michalskic

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko