Os 9540 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 5:56 | 7/- | |||
Praha-Vysočany | 6:05 | 6:09 | 2/2 | 8 spojů | |
Praha-Satalice | 6:18 | 6:19 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 6:21 | 6:22 | |||
Praha-Čakovice | 6:25 | 6:26 | -/2 | ||
Hovorčovice | 6:30 | 6:30 | |||
Měšice u Prahy | 6:34 | 6:36 | -/2 | ||
Zlonín | 6:38 | 6:38 | |||
Kojetice u Prahy | 6:42 | 6:42 | |||
Neratovice | 6:46 | 6:52 | -/2 | 3 spoje | |
Tišice | 6:55 | 6:56 | |||
Všetaty | 7:00 | 2/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster