Os 9513 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 16:36 | 2/3 | |||
Příšovice | 16:41 | 16:46 | -/1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 16:49 | 16:50 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 16:53 | 16:54 | |||
Mnichovo Hradiště | 16:59 | 17:04 | -/1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 17:10 | 17:10 | 2 spoje | ||
Bakov nad Jizerou | 17:13 | 17:13 | -/3 | 3 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 17:18 | 17:19 | -/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17:25 | 17:36 | -/2 | 4 spoje | |
Krnsko | 17:41 | 17:41 | |||
Chotětov | 17:49 | 17:50 | -/3 | ||
Zdětín u Chotětova | 17:54 | 17:55 | -/2 | ||
Kropáčova Vrutice | 18:01 | 18:02 | -/2 | ||
Košátky | 18:05 | 18:05 | |||
Kojovice | 18:08 | 18:08 | |||
Byšice | 18:12 | 18:13 | -/2 | ||
Všetaty | 18:17 | 18:19 | 2/1 | 3 spoje | |
Tišice | 18:22 | 18:23 | |||
Neratovice | 18:26 | 18:27 | -/3 | 2 spoje | |
Kojetice u Prahy | 18:32 | 18:32 | |||
Zlonín | 18:36 | 18:36 | |||
Měšice u Prahy | 18:38 | 18:39 | -/1 | ||
Hovorčovice | 18:43 | 18:43 | |||
Praha-Čakovice | 18:48 | 18:52 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 18:56 | 18:56 | |||
Praha-Satalice | 19:00 | 19:05 | -/2 | ||
Praha-Vysočany | 19:15 | 19:16 | 2/2 | 6 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 19:25 | 19:29 | 3/- | 12 spojů | |
Praha-Vršovice | 19:33 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster