Os 9512 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 + 854 Detail řazení » | |
Poznámky: Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.: nejede 24., 31.XII., Mladá Boleslav hl.n. – Turnov: jede v X a +, nejede 24., 25., 31.XII., 1.I., 27.III., 5.VII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Vršovice | 20:57 | 2/- | |||
Praha hlavní nádraží | 21:01 | 21:04 | 3/- | 11 spojů | |
Praha-Vysočany | 21:13 | 21:14 | 2/2 | 5 spojů | |
Praha-Satalice | 21:23 | 21:23 | -/2 | ||
Praha-Kbely | x | 21:26 | 21:26 | ||
Praha-Čakovice | 21:30 | 21:30 | -/2 | ||
Hovorčovice | x | 21:35 | 21:35 | ||
Měšice u Prahy | 21:38 | 21:39 | -/2 | ||
Zlonín | x | 21:41 | 21:41 | ||
Kojetice u Prahy | x | 21:45 | 21:45 | ||
Neratovice | 21:49 | 21:55 | -/3 | 3 spoje | |
Tišice | x | 21:59 | 21:59 | ||
Všetaty | 22:02 | 22:04 | 2/1 | 1 spoj | |
Byšice | 22:07 | 22:08 | -/2 | ||
Kojovice | x | 22:12 | 22:12 | ||
Košátky | x | 22:15 | 22:15 | ||
Kropáčova Vrutice | 22:19 | 22:19 | -/2 | ||
Zdětín u Chotětova | x | 22:27 | 22:27 | ||
Chotětov | 22:31 | 22:32 | -/3 | ||
Krnsko | x | 22:40 | 22:40 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22:45 | 22:47 | -/2 | 3 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 22:53 | 22:53 | -/2 | ||
Bakov nad Jizerou | 22:59 | 22:59 | -/3 | ||
Bakov nad Jizerou město | x | 23:02 | 23:02 | ||
Mnichovo Hradiště | 23:08 | 23:09 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | x | 23:15 | 23:15 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 23:18 | 23:18 | -/2 | ||
Příšovice | 23:22 | 23:23 | -/1 | ||
Turnov | 23:28 | 2/3 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök