Os 9508 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Vršovice | 14:05 | 2/- | |||
Praha hlavní nádraží | 14:09 | 14:20 | 3/- | 16 spojů | |
Praha-Vysočany | 14:29 | 14:34 | 2/2 | 6 spojů | |
Praha-Satalice | 14:43 | 14:43 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 14:46 | 14:46 | |||
Praha-Čakovice | 14:50 | 14:51 | -/2 | ||
Hovorčovice | 14:55 | 14:55 | |||
Měšice u Prahy | 14:59 | 15:03 | -/2 | ||
Zlonín | 15:05 | 15:05 | |||
Kojetice u Prahy | 15:09 | 15:09 | |||
Neratovice | 15:13 | 15:14 | -/3 | 4 spoje | |
Tišice | 15:18 | 15:18 | |||
Všetaty | 15:22 | 15:23 | 2/1 | 6 spojů | |
Byšice | 15:26 | 15:27 | -/2 | ||
Kojovice | 15:31 | 15:31 | |||
Košátky | 15:33 | 15:33 | |||
Kropáčova Vrutice | 15:37 | 15:43 | -/2 | ||
Zdětín u Chotětova | 15:50 | 15:50 | -/2 | ||
Chotětov | 15:55 | 15:55 | -/3 | 1 spoj | |
Krnsko | 16:02 | 16:02 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16:07 | 16:08 | -/2 | 4 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 16:14 | 16:15 | -/2 | ||
Bakov nad Jizerou | 16:20 | 16:21 | -/3 | 6 spojů | |
Bakov nad Jizerou město | 16:23 | 16:23 | 3 spoje | ||
Mnichovo Hradiště | 16:29 | 16:30 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 16:35 | 16:36 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 16:39 | 16:39 | -/2 | ||
Příšovice | 16:43 | 16:44 | -/1 | ||
Turnov | 16:49 | 2/3 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy