Os 9505 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 7:49 | 3/4 | |||
Příšovice | 7:54 | 7:54 | -/1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 7:58 | 7:58 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 8:01 | 8:02 | |||
Mnichovo Hradiště | 8:07 | 8:11 | -/1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 8:16 | 8:17 | 1 spoj | ||
Bakov nad Jizerou | 8:19 | 8:19 | -/2 | 5 spojů | |
Mladá Boleslav-Debř | 8:24 | 8:25 | -/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8:31 | 8:53 | -/2 | 6 spojů | |
Krnsko | 8:58 | 8:58 | |||
Chotětov | 9:06 | 9:07 | -/2 | ||
Zdětín u Chotětova | 9:11 | 9:11 | -/2 | ||
Kropáčova Vrutice | 9:18 | 9:18 | -/2 | ||
Košátky | 9:21 | 9:22 | |||
Kojovice | 9:24 | 9:25 | |||
Byšice | 9:29 | 9:29 | -/2 | ||
Všetaty | 9:33 | 10:04 | 2/1 | 5 spojů | |
Tišice | 10:07 | 10:08 | |||
Neratovice | 10:11 | 10:12 | -/3 | 1 spoj | |
Kojetice u Prahy | 10:17 | 10:17 | |||
Zlonín | 10:21 | 10:21 | |||
Měšice u Prahy | 10:23 | 10:24 | -/1 | ||
Hovorčovice | 10:28 | 10:28 | |||
Praha-Čakovice | 10:33 | 10:34 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 10:38 | 10:39 | |||
Praha-Satalice | 10:42 | 10:47 | -/2 | ||
Praha-Vysočany | 10:55 | 10:58 | 2/1 | 3 spoje | |
Praha hlavní nádraží | 11:07 | 11:10 | 3/- | 9 spojů | |
Praha-Vršovice | 11:14 | 1/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy