Os 9500 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » | |
Poznámky: Praha-Vršovice – Všetaty: jede v X, (6) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Vršovice | 4:28 | 2/- | |||
Praha hlavní nádraží | 4:32 | 4:37 | 3/- | 5 spojů | |
Praha-Vysočany | 4:46 | 4:47 | 2/2 | 5 spojů | |
Praha-Satalice | 4:56 | 4:56 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 4:59 | 4:59 | |||
Praha-Čakovice | 5:03 | 5:06 | -/2 | ||
Hovorčovice | 5:10 | 5:11 | |||
Měšice u Prahy | 5:14 | 5:15 | -/2 | ||
Zlonín | 5:17 | 5:17 | |||
Kojetice u Prahy | 5:21 | 5:21 | |||
Neratovice | 5:25 | 5:26 | -/3 | 3 spoje | |
Tišice | 5:30 | 5:30 | |||
Všetaty | 5:34 | 5:43 | 2/2 | 5 spojů | |
Byšice | 5:46 | 5:47 | -/2 | ||
Kojovice | 5:51 | 5:51 | |||
Košátky | 5:54 | 5:54 | |||
Kropáčova Vrutice | 5:58 | 5:59 | -/2 | ||
Zdětín u Chotětova | 6:06 | 6:06 | -/2 | ||
Chotětov | 6:11 | 6:16 | -/3 | 1 spoj | |
Krnsko | 6:23 | 6:24 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 6:29 | 6:31 | -/3 | 6 spojů | |
Mladá Boleslav-Debř | 6:37 | 6:37 | -/2 | ||
Bakov nad Jizerou | 6:43 | 6:58 | -/2 | 2 spoje | |
Bakov nad Jizerou město | 7:00 | 7:01 | 1 spoj | ||
Mnichovo Hradiště | 7:07 | 7:07 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 7:13 | 7:13 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 7:16 | 7:16 | -/2 | ||
Příšovice | 7:20 | 7:21 | -/1 | ||
Turnov | 7:26 | 3/4 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy