..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9034 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9034 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   18:03  
  Poříčí nad Sázavou  18:08 18:08  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18:12 18:12  
  Pecerady  18:16 18:17  
  Týnec nad Sázavou  18:21 18:22  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  18:24 18:25  
  Krhanice  18:28 18:29  
  Prosečnice  18:33 18:34  
  Kamenný Přívoz  18:36 18:37  
  Jílové u Prahy  18:42 18:51  -/2
  Luka pod Medníkem  18:56 18:56  
  Petrov u Prahy  19:01 19:02  
  Petrov-Chlomek  19:04 19:04  
  Davle  19:07 19:08  -/2
  Davle přírodní park  19:10 19:10  
  Skochovice  19:14 19:14  
  Vrané nad Vltavou  19:17 19:18  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  19:22 19:22  
  Praha-Zbraslav  19:26 19:27  -/3
  Praha-Komořany  19:30 19:30  
  Praha-Modřany zastávka  19:33 19:34  
  Praha-Braník  19:37 19:38  -/3
  Praha-Krč  19:42 19:47  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  19:53 19:54  2/-5 spojů
  Praha hlavní nádraží  19:58   6/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster