..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9033 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9033 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   10:39  5/-
  Praha-Vršovice  10:43 10:44  2/-5 spojů
  Praha-Krč  10:50 10:50  2/22 spoje
  Praha-Braník  10:54 10:55  -/3
  Praha-Modřany zastávka  10:59 10:59  
  Praha-Komořany  11:02 11:02  
  Praha-Zbraslav  11:06 11:07  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  11:11 11:11  
  Vrané nad Vltavou  11:16 11:17  -/21 spoj
  Skochovice  11:19 11:19  
  Davle přírodní park  11:24 11:24  
  Davle  11:27 11:27  -/2
  Petrov-Chlomek  11:30 11:30  
  Petrov u Prahy  11:33 11:33  
  Luka pod Medníkem  11:38 11:39  
  Jílové u Prahy  11:44 11:44  -/2
  Kamenný Přívoz  11:49 11:50  
  Prosečnice  11:52 11:52  
  Krhanice  11:56 11:56  
  Chrást nad Sázavou  12:00 12:00  
  Týnec nad Sázavou  12:02 12:03  -/22 spoje
  Pecerady  12:07 12:07  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  12:11 12:11  
  Poříčí nad Sázavou  12:15 12:15  
  Čerčany  12:20   -/42 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia