..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9031 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9031 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   8:39  5/-
  Praha-Vršovice  8:43 8:44  2/-9 spojů
  Praha-Krč  8:50 8:51  2/22 spoje
  Praha-Braník  8:55 8:57  -/3
  Praha-Modřany zastávka  9:01 9:01  
  Praha-Komořany  9:04 9:04  
  Praha-Zbraslav  9:08 9:09  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  9:13 9:13  
  Vrané nad Vltavou  9:18 9:19  -/23 spoje
  Skochovice  9:22 9:22  
  Davle přírodní park  9:27 9:27  
  Davle  9:29 9:30  -/2
  Petrov-Chlomek  9:33 9:33  
  Petrov u Prahy  9:35 9:36  
  Luka pod Medníkem  9:41 9:41  
  Jílové u Prahy  9:46 9:47  -/2
  Kamenný Přívoz  9:52 9:52  
  Prosečnice  9:54 9:54  
  Krhanice  9:58 9:59  
  Chrást nad Sázavou  10:02 10:02  
  Týnec nad Sázavou  10:05 10:06  -/2
  Pecerady  10:10 10:10  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10:14 10:14  
  Poříčí nad Sázavou  10:17 10:18  
  Čerčany  10:23   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia