..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9017 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9017 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   18:39  2/-
  Praha-Krč  18:45 18:46  2/22 spoje
  Praha-Braník  18:50 18:51  -/3
  Praha-Modřany zastávka  18:55 18:55  
  Praha-Komořany  18:58 18:58  
  Praha-Zbraslav  19:02 19:03  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  19:07 19:07  
  Vrané nad Vltavou  19:12 19:13  -/23 spoje
  Skochovice  19:15 19:15  
  Davle přírodní park  19:20 19:20  
  Davle  19:23 19:23  -/2
  Petrov-Chlomek  19:26 19:26  
  Petrov u Prahy  19:29 19:29  
  Luka pod Medníkem  19:35 19:35  
  Jílové u Prahy  19:40 19:41  -/2
  Kamenný Přívoz  19:46 19:46  
  Prosečnice  19:48 19:48  
  Krhanice  19:52 19:53  
  Chrást nad Sázavou  19:56 19:56  
  Týnec nad Sázavou  19:59 19:59  -/21 spoj
  Pecerady  20:03 20:03  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  20:07 20:07  
  Poříčí nad Sázavou  20:11 20:11  
  Čerčany  20:16   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök