..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9014 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9014 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   16:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou  16:38 16:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16:42 16:42  
  Pecerady  16:46 16:46  
  Týnec nad Sázavou  16:50 17:20  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  17:22 17:22  
  Krhanice  17:26 17:26  
  Prosečnice  17:30 17:30  
  Kamenný Přívoz  17:33 17:33  
  Jílové u Prahy  17:38 17:45  -/2
  Luka pod Medníkem  17:51 17:51  
  Petrov u Prahy  17:56 17:57  
  Petrov-Chlomek  17:59 17:59  
  Davle  18:02 18:03  -/2
  Davle přírodní park  18:05 18:05  
  Skochovice  18:10 18:10  
  Vrané nad Vltavou  18:13 18:21  -/23 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  18:25 18:25  
  Praha-Zbraslav  18:29 18:30  -/3
  Praha-Komořany  18:33 18:33  
  Praha-Modřany zastávka  18:36 18:37  
  Praha-Braník  18:40 18:41  -/3
  Praha-Krč  18:45 18:46  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  18:52 18:53  2/-9 spojů
  Praha hlavní nádraží  18:57   4/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia