..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9012 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9012 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   16:02  -/4
  Poříčí nad Sázavou  16:07 16:07  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16:11 16:11  
  Pecerady  16:15 16:15  
  Týnec nad Sázavou  16:19 16:19  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  16:22 16:22  
  Krhanice  16:25 16:26  
  Prosečnice  16:30 16:30  
  Kamenný Přívoz  16:32 16:33  
  Jílové u Prahy  16:38 16:38  -/2
  Luka pod Medníkem  16:44 16:44  
  Petrov u Prahy  16:49 16:50  
  Petrov-Chlomek  16:52 16:53  
  Davle  16:56 16:56  -/2
  Davle přírodní park  16:59 16:59  
  Skochovice  17:03 17:04  
  Vrané nad Vltavou  17:07 17:08  -/25 spojů
  Dolní Břežany-Jarov  17:12 17:12  
  Praha-Zbraslav  17:16 17:17  -/3
  Praha-Komořany  17:20 17:20  
  Praha-Modřany zastávka  17:23 17:24  
  Praha-Braník  17:27 17:28  -/3
  Praha-Krč  17:32 17:33  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  17:39   2/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia