..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9008 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9008 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   11:35  -/4
  Poříčí nad Sázavou  11:40 11:40  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11:44 11:44  
  Pecerady  11:48 11:48  
  Týnec nad Sázavou  11:52 12:10  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou  12:12 12:12  
  Krhanice  12:16 12:16  
  Prosečnice  12:20 12:20  
  Kamenný Přívoz  12:23 12:23  
  Jílové u Prahy  12:28 12:29  -/2
  Luka pod Medníkem  12:34 12:34  
  Petrov u Prahy  12:39 12:40  
  Petrov-Chlomek  12:42 12:42  
  Davle  12:45 12:46  -/2
  Davle přírodní park  12:48 12:48  
  Skochovice  12:53 12:53  
  Vrané nad Vltavou  12:56 12:57  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  13:01 13:01  
  Praha-Zbraslav  13:05 13:06  -/3
  Praha-Komořany  13:09 13:09  
  Praha-Modřany zastávka  13:12 13:13  
  Praha-Braník  13:16 13:17  -/3
  Praha-Krč  13:21 13:22  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  13:28 13:29  2/-5 spojů
  Praha hlavní nádraží  13:33   6/-16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci