..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9006 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9006 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   8:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou x8:38 8:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8:42 8:42  
  Pecerady x8:46 8:46  
  Týnec nad Sázavou  8:50 8:50  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou x8:53 8:53  
  Krhanice x8:57 8:58  
  Prosečnice x9:02 9:02  
  Kamenný Přívoz x9:05 9:05  
  Jílové u Prahy  9:10 9:11  -/2
  Luka pod Medníkem x9:16 9:16  
  Petrov u Prahy x9:21 9:21  
  Petrov-Chlomek x9:24 9:24  
  Davle  9:27 9:33  -/2
  Davle přírodní park x9:35 9:35  
  Skochovice x9:40 9:40  
  Vrané nad Vltavou  9:43 9:44  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x9:48 9:48  
  Praha-Zbraslav  9:52 9:53  -/3
  Praha-Komořany x9:56 9:56  
  Praha-Modřany zastávka x10:03 10:04  
  Praha-Braník  10:07 10:08  -/3
  Praha-Krč  10:12 10:13  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  10:19 10:20  2/-6 spojů
  Praha hlavní nádraží  10:24   6/-13 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia