..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9004 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9004 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   6:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou  6:38 6:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  6:42 6:42  
  Pecerady  6:46 6:46  
  Týnec nad Sázavou  6:50 6:50  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou  6:53 6:53  
  Krhanice  6:56 6:57  
  Prosečnice  7:01 7:01  
  Kamenný Přívoz  7:03 7:04  
  Jílové u Prahy  7:09 7:15  -/2
  Luka pod Medníkem  7:20 7:20  
  Petrov u Prahy  7:25 7:26  
  Petrov-Chlomek  7:28 7:28  
  Davle  7:31 7:32  -/2
  Davle přírodní park  7:34 7:34  
  Skochovice  7:39 7:39  
  Vrané nad Vltavou  7:42 7:43  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  7:47 7:47  
  Praha-Zbraslav  7:51 7:52  -/3
  Praha-Komořany  7:55 7:55  
  Praha-Modřany zastávka  7:59 7:59  
  Praha-Braník  8:03 8:04  -/3
  Praha-Krč  8:08 8:09  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  8:15 8:16  2/-10 spojů
  Praha hlavní nádraží  8:20   6/-16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci