..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9002 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9002 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   5:30  -/4
  Poříčí nad Sázavou x5:35 5:35  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x5:39 5:39  
  Pecerady x5:43 5:43  
  Týnec nad Sázavou  5:47 5:51  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou x5:54 5:54  
  Krhanice x5:57 5:58  
  Prosečnice x6:02 6:02  
  Kamenný Přívoz x6:04 6:05  
  Jílové u Prahy  6:10 6:11  -/2
  Luka pod Medníkem x6:16 6:17  
  Petrov u Prahy x6:22 6:22  
  Petrov-Chlomek x6:25 6:25  
  Davle  6:28 6:29  -/2
  Davle přírodní park x6:31 6:31  
  Skochovice x6:36 6:36  
  Vrané nad Vltavou  6:39 6:40  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x6:44 6:44  
  Praha-Zbraslav  6:48 6:49  -/3
  Praha-Komořany x6:53 6:53  
  Praha-Modřany zastávka x6:56 6:56  
  Praha-Braník  7:00 7:01  -/3
  Praha-Krč  7:05 7:06  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  7:12 7:13  2/-10 spojů
  Praha hlavní nádraží  7:17   6/-17 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia