..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9000 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9000 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   4:12  -/4
  Poříčí nad Sázavou x4:17 4:17  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x4:21 4:21  
  Pecerady x4:25 4:25  
  Týnec nad Sázavou  4:29 4:32  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou x4:34 4:34  
  Krhanice x4:38 4:38  
  Prosečnice x4:42 4:42  
  Kamenný Přívoz x4:45 4:45  
  Jílové u Prahy  4:50 4:51  -/2
  Luka pod Medníkem x4:56 4:57  
  Petrov u Prahy x5:02 5:02  
  Petrov-Chlomek x5:05 5:05  
  Davle  5:08 5:08  -/2
  Davle přírodní park x5:11 5:11  
  Skochovice x5:15 5:15  
  Vrané nad Vltavou  5:18 5:19  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x5:24 5:24  
  Praha-Zbraslav  5:28 5:28  -/3
  Praha-Komořany x5:32 5:32  
  Praha-Modřany zastávka x5:35 5:35  
  Praha-Braník  5:39 5:40  -/3
  Praha-Krč  5:44 5:45  2/22 spoje
  Praha-Vršovice  5:51 5:53  2/-8 spojů
  Praha hlavní nádraží  5:57   6/-12 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök