..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 893 :..
Číslo vlaku:
 
R 893
Řazení vlaku: 842 + Bdt754  Detail řazení »

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   6:33  3/-
  Zliv  6:46 6:47  -/2
  Číčenice  6:59 7:00  -/23 spoje
  Protivín  7:06 7:07  -/32 spoje
  Putim  7:15 7:15  
  Písek  7:20 7:21  -/42 spoje
  Vráž u Písku  7:33 7:34  -/2
  Čimelice  7:44 7:44  -/3
  Mirovice  7:51 7:51  -/3
  Březnice  8:00 8:03  -/25 spojů
  Příbram  8:23 8:24  -/3
  Jince  8:35 8:36  
  Zdice  8:54   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy