..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8057 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8057
Řazení vlaku: 242 + 842 + Btx763  Detail řazení »

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Písek   9:17  -/4
  Putim  9:22 9:23  -/3
  Heřmaň Neobsazená zastávka  9:26 9:26  
  Protivín  9:33 9:44  -/33 spoje
  Protivín zastávka  9:46 9:47  
  Milenovice Neobsazená zastávka  9:50 9:51  
  Číčenice  9:54 9:55  -/31 spoj
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  9:59 10:00  
  Dívčice  10:04 10:04  -/21 spoj
  Zbudov Neobsazená zastávka  10:07 10:08  
  Zliv  10:11 10:12  2/-
  Hluboká nad Vltavou  10:18 10:20  -/2
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  10:27 10:27  
  České Budějovice  10:31   2/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster