..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8051 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8051
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260  Detail řazení »
Poznámky: X,(6)

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Písek   4:00  -/4
  Putim  4:04 4:05  -/3
  Heřmaň Neobsazená zastávka  4:08 4:08  
  Protivín  4:15 4:16  -/31 spoj
  Protivín zastávka  4:18 4:19  
  Milenovice Neobsazená zastávka  4:21 4:22  
  Číčenice  4:25 4:26  -/32 spoje
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  4:30 4:30  
  Dívčice  4:34 4:35  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  4:37 4:38  
  Zliv  4:41 4:42  2/-
  Hluboká nad Vltavou  4:47 4:48  -/2
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  4:53 4:54  
  České Budějovice  4:57   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster