Os 8051 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260 Detail řazení » | |
Poznámky: X,(6) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Písek | 4:00 | -/4 | |||
Putim | 4:04 | 4:05 | -/3 | ||
Heřmaň | 4:08 | 4:08 | |||
Protivín | 4:15 | 4:16 | -/3 | 1 spoj | |
Protivín zastávka | 4:18 | 4:19 | |||
Milenovice | 4:21 | 4:22 | |||
Číčenice | 4:25 | 4:26 | -/3 | 2 spoje | |
Záblatíčko | 4:30 | 4:30 | |||
Dívčice | 4:34 | 4:35 | -/2 | ||
Zbudov | 4:37 | 4:38 | |||
Zliv | 4:41 | 4:42 | 2/- | ||
Hluboká nad Vltavou | 4:47 | 4:48 | -/2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 4:53 | 4:54 | |||
České Budějovice | 4:57 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster