..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8030 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8030
Řazení vlaku: 242 + Bg260 + 3xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol nejede v 7,28.III.,6.VII.

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   11:28  3/-
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  11:30 11:31  
  Hluboká nad Vltavou  11:36 11:37  -/2
  Zliv  11:43 11:44  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  11:49 11:50  
  Dívčice  11:52 11:53  -/31 spoj
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  11:56 11:57  
  Číčenice  12:01 12:03  -/25 spojů
  Milenovice Neobsazená zastávka  12:05 12:06  
  Protivín zastávka  12:08 12:09  
  Protivín  12:11 12:13  -/33 spoje
  Skály Neobsazená zastávka  12:16 12:17  
  Heřmaň obec Neobsazená zastávka  12:19 12:19  
  Ražice  12:22 12:22  -/33 spoje
  Sudoměř u Písku Neobsazená zastávka  12:26 12:26  
  Čejetice  12:29 12:30  -/2
  Modlešovice Neobsazená zastávka  12:32 12:33  
  Strakonice  12:38   -/46 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök