Os 8020 | |
Řazení vlaku: 242 + Bg260 + 3xBdt279 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, cestující jedoucí z Protivína do Písku přes Ražice nedoplácejí rozdíl jízdného, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 4:34 | -/3 | |||
Milenovice | 4:36 | 4:37 | |||
Protivín zastávka | 4:39 | 4:40 | |||
Protivín | 4:42 | 4:43 | -/3 | 4 spoje | |
Skály | 4:47 | 4:47 | |||
Heřmaň obec | 4:50 | 4:50 | |||
Ražice | 4:53 | 5:07 | -/3 | 4 spoje | |
Sudoměř u Písku | 5:10 | 5:11 | |||
Čejetice | 5:13 | 5:16 | -/2 | ||
Modlešovice | 5:18 | 5:19 | |||
Strakonice | 5:23 | 5:24 | -/3 | 3 spoje | |
Pracejovice | 5:28 | 5:28 | |||
Katovice | 5:30 | 5:31 | -/3 | ||
Dolní Poříčí | 5:33 | 5:34 | |||
Střelské Hoštice | 5:36 | 5:37 | -/1 | ||
Horažďovice předměstí | 5:41 | 5:42 | -/5 | 3 spoje | |
Pačejov | 5:51 | 5:52 | -/3 | ||
Nepomuk | 6:02 | 6:03 | -/4 | 3 spoje | |
Ždírec u Plzně | 6:08 | 6:09 | -/3 | ||
Blovice | 6:13 | 6:14 | -/2 | ||
Zdemyslice | 6:17 | 6:17 | |||
Nezvěstice | 6:21 | 6:24 | 1 spoj | ||
Šťáhlavy | 6:28 | 6:29 | |||
Starý Plzenec | 6:32 | 6:33 | -/3 | ||
Plzeň-Koterov | 6:39 | 6:40 | -/4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6:46 | 3v/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster