..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8006 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8006
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + Bg260 + 3xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, úschova během přepravy a přeprava zásilek

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   15:10  2/-
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  15:12 15:13  
  Hluboká nad Vltavou  15:17 15:18  -/2
  Zliv  15:24 15:25  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  15:30 15:30  
  Dívčice  15:33 15:33  -/31 spoj
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  15:37 15:37  
  Číčenice  15:41 15:42  -/24 spoje
  Milenovice Neobsazená zastávka  15:44 15:45  
  Protivín zastávka  15:47 15:48  
  Protivín  15:50 15:51  -/32 spoje
  Skály Neobsazená zastávka  15:55 15:55  
  Heřmaň obec Neobsazená zastávka  15:58 15:58  
  Ražice  16:01 16:02  -/33 spoje
  Sudoměř u Písku Neobsazená zastávka  16:05 16:06  
  Čejetice  16:09 16:13  -/1
  Modlešovice Neobsazená zastávka  16:16 16:17  
  Strakonice  16:21 16:28  -/16 spojů
  Pracejovice  16:33 16:33  
  Katovice  16:37 16:40  -/2
  Dolní Poříčí Neobsazená zastávka  16:43 16:43  
  Střelské Hoštice  16:45 16:46  -/1
  Horažďovice předměstí  16:51 17:18  -/53 spoje
  Velký Bor Neobsazená zastávka  17:21 17:22  
  Jetenovice Neobsazená zastávka  17:25 17:26  
  Pačejov  17:30 17:30  -/3
  Kovčín Neobsazená zastávka  17:33 17:34  
  Nekvasovy Neobsazená zastávka  17:37 17:37  
  Mileč Neobsazená zastávka  17:40 17:41  
  Nepomuk  17:45 17:46  -/42 spoje
  Srby Neobsazená zastávka  17:49 17:50  
  Ždírec u Plzně  17:53 17:56  -/3
  Blovice  18:00 18:00  -/2
  Zdemyslice  18:03 18:04  
  Nezvěstice  18:07 18:08  1 spoj
  Šťáhlavy  18:11 18:12  
  Starý Plzenec  18:16 18:19  -/3
  Plzeň-Koterov  18:25 18:26  -/4
  Plzeň hlavní nádraží  18:31   4/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök