Os 8003 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260 + BDs450 + Bt278 Detail řazení » | |
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, úschova během přepravy a přeprava zásilek |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 11:19 | 4v/- | |||
Plzeň-Koterov | 11:24 | 11:25 | -/3 | ||
Starý Plzenec | 11:31 | 11:32 | -/3 | ||
Šťáhlavy | 11:35 | 11:36 | |||
Nezvěstice | 11:39 | 11:41 | 2 spoje | ||
Zdemyslice | 11:45 | 11:46 | |||
Blovice | 11:49 | 11:49 | -/2 | ||
Ždírec u Plzně | 11:53 | 11:54 | -/3 | ||
Srby | 11:57 | 11:58 | |||
Nepomuk | 12:01 | 12:06 | -/3 | 4 spoje | |
Mileč | 12:10 | 12:11 | |||
Nekvasovy | 12:14 | 12:14 | |||
Kovčín | 12:17 | 12:18 | |||
Pačejov | 12:21 | 12:22 | -/4 | ||
Jetenovice | 12:26 | 12:27 | |||
Velký Bor | 12:30 | 12:31 | |||
Horažďovice předměstí | 12:34 | 12:41 | -/4 | 4 spoje | |
Střelské Hoštice | 12:45 | 12:45 | -/1 | ||
Dolní Poříčí | 12:48 | 12:48 | |||
Katovice | 12:51 | 13:09 | -/3 | ||
Pracejovice | 13:11 | 13:12 | |||
Strakonice | 13:17 | 13:19 | -/4 | 2 spoje | |
Modlešovice | 13:23 | 13:24 | |||
Čejetice | 13:27 | 13:27 | -/2 | ||
Sudoměř u Písku | 13:30 | 13:31 | |||
Ražice | 13:34 | 13:35 | -/3 | 2 spoje | |
Heřmaň obec | 13:37 | 13:38 | |||
Skály | 13:41 | 13:41 | |||
Protivín | 13:45 | 13:46 | -/3 | 4 spoje | |
Protivín zastávka | 13:49 | 13:49 | |||
Milenovice | 13:52 | 13:52 | |||
Číčenice | 13:56 | 13:57 | -/4 | 3 spoje | |
Záblatíčko | 14:01 | 14:02 | |||
Dívčice | 14:05 | 14:07 | -/2 | ||
Zbudov | 14:10 | 14:10 | |||
Zliv | 14:14 | 14:15 | 2/- | ||
Hluboká nad Vltavou | 14:21 | 14:22 | -/2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 14:27 | 14:28 | |||
České Budějovice | 14:31 | 2/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy