..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8003 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8003
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260 + BDs450 + Bt278  Detail řazení »
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, úschova během přepravy a přeprava zásilek

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   11:19  4v/-
  Plzeň-Koterov  11:24 11:25  -/3
  Starý Plzenec  11:31 11:32  -/3
  Šťáhlavy  11:35 11:36  
  Nezvěstice  11:39 11:41  2 spoje
  Zdemyslice  11:45 11:46  
  Blovice  11:49 11:49  -/2
  Ždírec u Plzně  11:53 11:54  -/3
  Srby Neobsazená zastávka  11:57 11:58  
  Nepomuk  12:01 12:06  -/34 spoje
  Mileč Neobsazená zastávka  12:10 12:11  
  Nekvasovy Neobsazená zastávka  12:14 12:14  
  Kovčín Neobsazená zastávka  12:17 12:18  
  Pačejov  12:21 12:22  -/4
  Jetenovice Neobsazená zastávka  12:26 12:27  
  Velký Bor Neobsazená zastávka  12:30 12:31  
  Horažďovice předměstí  12:34 12:41  -/44 spoje
  Střelské Hoštice  12:45 12:45  -/1
  Dolní Poříčí Neobsazená zastávka  12:48 12:48  
  Katovice  12:51 13:09  -/3
  Pracejovice  13:11 13:12  
  Strakonice  13:17 13:19  -/42 spoje
  Modlešovice Neobsazená zastávka  13:23 13:24  
  Čejetice  13:27 13:27  -/2
  Sudoměř u Písku Neobsazená zastávka  13:30 13:31  
  Ražice  13:34 13:35  -/32 spoje
  Heřmaň obec Neobsazená zastávka  13:37 13:38  
  Skály Neobsazená zastávka  13:41 13:41  
  Protivín  13:45 13:46  -/34 spoje
  Protivín zastávka  13:49 13:49  
  Milenovice Neobsazená zastávka  13:52 13:52  
  Číčenice  13:56 13:57  -/43 spoje
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  14:01 14:02  
  Dívčice  14:05 14:07  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  14:10 14:10  
  Zliv  14:14 14:15  2/-
  Hluboká nad Vltavou  14:21 14:22  -/2
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  14:27 14:28  
  České Budějovice  14:31   2/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök