Vlak 7113 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Karlovy Vary | 17:53 | ||||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17:58 | 18:00 | 2 spoje | ||
Doubí u Karlových Varů | 18:04 | 18:04 | |||
Karlovy Vary-Březová | 18:07 | 18:07 | -/2 | ||
Cihelny | 18:11 | 18:12 | |||
Kfely | 18:16 | 18:16 | |||
Teplička u Karlových Varů | 18:19 | 18:21 | |||
Krásný Jez | 18:26 | 18:26 | -/3 | 1 spoj | |
Vodná | 18:29 | 18:30 | |||
Bečov nad Teplou | 18:34 | 18:35 | -/3 | 2 spoje | |
Louka u Mariánských Lázní | 18:44 | 18:44 | |||
Poutnov | 18:48 | 18:49 | -/2 | ||
Hoštěc | 18:54 | 18:54 | |||
Teplá | 18:57 | 18:58 | -/2 | ||
Mrázov | 19:03 | 19:03 | |||
Ovesné Kladruby | 19:08 | 19:09 | -/3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 19:12 | 19:12 | |||
Vlkovice | 19:16 | 19:16 | -/2 | ||
Mariánské Lázně město | 19:23 | 19:24 | |||
Mariánské Lázně | 19:28 | 1/- | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster