Vlak 7107 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Karlovy Vary | 12:57 | ||||
Karlovy Vary dolní nádraží | 13:02 | 13:04 | 2 spoje | ||
Doubí u Karlových Varů | 13:08 | 13:08 | |||
Karlovy Vary-Březová | 13:11 | 13:12 | -/2 | ||
Cihelny | 13:16 | 13:16 | |||
Kfely | 13:20 | 13:21 | |||
Teplička u Karlových Varů | 13:23 | 13:25 | |||
Krásný Jez | 13:30 | 13:31 | -/3 | 1 spoj | |
Vodná | 13:34 | 13:34 | |||
Bečov nad Teplou | 13:39 | 13:40 | -/3 | 1 spoj | |
Louka u Mariánských Lázní | 13:49 | 13:49 | |||
Poutnov | 13:54 | 13:54 | -/2 | ||
Hoštěc | 13:59 | 14:00 | |||
Teplá | 14:03 | 14:04 | -/2 | ||
Mrázov | 14:08 | 14:09 | |||
Ovesné Kladruby | 14:14 | 14:16 | -/3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 14:19 | 14:19 | |||
Vlkovice | 14:23 | 14:24 | -/2 | ||
Mariánské Lázně město | 14:31 | 14:32 | |||
Mariánské Lázně | 14:37 | 1/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia