..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 660 :..
Číslo vlaku:
 
R 660
Řazení vlaku: 242 + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349  Detail řazení »
Poznámky: Jihlava – České Budějovice nejede 25.XII.,1.I.
Z Českých Budějovic do Plzně hl.n. v obráceném řadění

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jihlava   5:24  
  Jihlava město  5:27 5:28  -/2
  Kostelec u Jihlavy  5:41 5:42  -/44 spoje
  Horní Cerekev  5:58 6:00  -/33 spoje
  Počátky-Žirovnice  6:17 6:18  -/3
  Jindřichův Hradec  6:40 6:42  -/23 spoje
  Kardašova Řečice  6:57 7:01  -/2
  Veselí nad Lužnicí  7:15 7:16  -/22 spoje
  České Budějovice  7:45 7:57  3/-6 spojů
  Číčenice  8:21 8:22  -/22 spoje
  Protivín  8:28 8:29  -/32 spoje
  Ražice  8:36 8:36  -/34 spoje
  Strakonice  8:47 8:48  -/33 spoje
  Horažďovice předměstí  9:05 9:06  -/51 spoj
  Nepomuk  9:25 9:26  -/42 spoje
  Plzeň hlavní nádraží  9:55   3v/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy