Vlak 5706 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Trutnov hlavní nádraží | 17:16 | -/3 | |||
Vlčice | x | 17:23 | 17:23 | ||
Pilníkov | 17:26 | 17:27 | -/2 | ||
Chotěvice | x | 17:31 | 17:31 | ||
Hostinné | 17:35 | 17:38 | -/3 | ||
Hostinné město | x | 17:41 | 17:41 | ||
Prosečné | x | 17:43 | 17:43 | ||
Klášterská Lhota | x | 17:47 | 17:47 | ||
Kunčice nad Labem | 17:51 | 17:52 | -/4 | 1 spoj | |
Horní Branná | x | 17:55 | 17:55 | ||
Martinice v Krkonoších | 18:02 | 18:03 | -/3 | 1 spoj | |
Roztoky u Jilemnice | 18:09 | 18:10 | -/2 | ||
Tample | x | 18:13 | 18:13 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 18:16 | 18:16 | ||
Stará Paka | 18:21 | 18:35 | 3 spoje | ||
Nová Paka město | 18:38 | 18:39 | |||
Nová Paka | 18:40 | 18:41 | -/4 | ||
Horní Nová Ves | x | 18:48 | 18:48 | ||
Lázně Bělohrad | 18:51 | 18:52 | -/2 | ||
Šárovcova Lhota | x | 18:55 | 18:55 | ||
Ostroměř | 19:02 | 19:03 | -/4 | 2 spoje | |
Ohnišťany | x | 19:08 | 19:08 | ||
Smidary | 19:12 | 19:13 | -/3 | ||
Skřivany | x | 19:15 | 19:15 | ||
Nový Bydžov | 19:18 | 19:19 | |||
Zachrašťany | x | 19:22 | 19:22 | ||
Luková | x | 19:25 | 19:25 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19:29 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy