Vlak 5702 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Trutnov hlavní nádraží | 11:38 | -/3 | |||
Vlčice | 11:45 | 11:45 | |||
Pilníkov | 11:48 | 11:53 | -/2 | ||
Chotěvice | 11:57 | 11:58 | |||
Hostinné | 12:02 | 12:03 | -/4 | ||
Hostinné město | 12:06 | 12:06 | |||
Prosečné | 12:08 | 12:09 | |||
Klášterská Lhota | 12:12 | 12:13 | |||
Kunčice nad Labem | 12:17 | 12:19 | -/4 | 3 spoje | |
Horní Branná | 12:23 | 12:23 | |||
Martinice v Krkonoších | 12:29 | 12:38 | -/3 | 3 spoje | |
Roztoky u Jilemnice | 12:45 | 12:48 | -/3 | ||
Tample | 12:51 | 12:51 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 12:54 | 12:54 | |||
Stará Paka | 13:00 | 13:01 | 4 spoje | ||
Nová Paka město | 13:05 | 13:06 | |||
Nová Paka | 13:08 | 13:08 | -/3 | ||
Horní Nová Ves | 13:16 | 13:16 | |||
Lázně Bělohrad | 13:19 | 13:20 | -/3 | ||
Šárovcova Lhota | 13:24 | 13:24 | |||
Ostroměř | 13:32 | 13:39 | -/4 | 3 spoje | |
Ohnišťany | 13:44 | 13:44 | |||
Smidary | 13:48 | 13:55 | -/2 | ||
Skřivany | 13:58 | 13:58 | |||
Nový Bydžov | 14:01 | 14:02 | |||
Zachrašťany | 14:05 | 14:06 | |||
Luková | 14:09 | 14:09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14:14 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök