Vlak 5535 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jičín | 16:35 | -/1 | |||
Vitiněves | 16:40 | 16:40 | |||
Butoves | 16:44 | 16:45 | -/3 | ||
Kovač | 16:48 | 16:49 | |||
Vojice | 16:52 | 16:52 | |||
Sobčice | 16:55 | 16:55 | |||
Ostroměř | 16:58 | 17:05 | -/2 | 2 spoje | |
Dobrá Voda u Hořic | 17:12 | 17:12 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 17:16 | 17:17 | -/3 | ||
Jeřice | 17:21 | 17:22 | |||
Třebovětice | 17:25 | 17:25 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 17:27 | 17:27 | |||
Hněvčeves | 17:30 | 17:31 | -/2 | 1 spoj | |
Sadová | 17:35 | 17:35 | |||
Dohalice | 17:38 | 17:38 | |||
Dlouhé Dvory | 17:43 | 17:43 | |||
Všestary | 17:47 | 17:48 | -/3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17:55 | 3/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök